0 ارز دیجیتالآلت کویناخبار آلت‌ کوین‌هاقیمت آلت کوین

آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه


اودیوس (Audius)، یک پروتکل غیرمتمرکز برای پخش و به‌اشتراک‌گذاری موسیقی می‌باشد. در این پلتفرم تراکنش‌ها مستقیماً بین شنوندگان و تولیدکنندگان موسیقی انجام می‌گیرد. از جمله مزایای اودیوس می‌توان به آزادی در پخش، کسب درآمد از محصولات و به‌اشتراک‌گذاری انواع محتوای صوتی اشاره کرد.

به گزارش آلت کوین باز، در این پلتفرم هر کسی می‌تواند یک جامعه کاربری برای خود ایجاد و به کسب درآمد مشغول شود. آن طور که سازندگان این پلتفرم عنوان می‌کنند، در اودیوس خبری از چالش‌هایی که کاربران در استفاده از عرضه‌دهندگان خدمات مانند با آنها روبرو می‌شوند، نیست؛ کاربران به‌راحتی می‌توانند محتوای تولیدشده خود را به اشتراک بگذارند. این مزایا باعث شده است تا قیمت توکن AUDIO با جهش قابل توجهی همراه شود.

[table id=2 /]

در اودیوس، محتوای صوتی به کیفیت ۳۲۰ کیلوبایت بر ثانیه پخش می‌شود که در نوع خود کیفیتی مطلوب محسوب می‌شود. یکی دیگر از مزایای این پلتفرم را می‌توان دسترسی مادام‌العمر به محتوا و آپلود نامحدود محصولات اشاره کرد.

در این پلتفرم، نودهای کشف (Discovery Nodes)، دفتر کل محتوای اودیوس را ثبت می‌کنند و همین مسئله دسترسی به آنها را تا حد زیادی تسهیل می‌کند. نودهای محتوا (Content Node)، نوع دیگر نودهای اودیوس می‌باشند که وظیفه آنها میزبانی و عرضه امکان دسترسی به محتوا به نمایندگی از هنرمندان می‌باشد. دفتر کل محتوای اودیوس هم اصالت داده‌ها را تأیید می‌کند.

دارندگان توکن AUDIO می‌توانند در رأی‌گیری‌های شبکه شرکت کنند. قابلیت سهام‌گذاری این توکن نیز برای کاربران مهیا شده می‌باشد. با سهام‌گذاری ارزها، کاربران می‌توانند به قابلیت‌هایی مانند توکن‌های هنرمندان و نشان‌های مختلف در شبکه دسترسی داشته باشند.

قیمت اودیوس

قیمت اودیوس پیش‌تر بین ۰.۵۹ تا ۱.۴۵ دلار در حال تثبیت قیمت خود بود. این ارز دیجیتال با شکستن مقاومت ۱.۴۵ دلاری موفق شد جهش گسترده‌ای را آغاز کند. هَم‌اکنون هر واحد اودیوس در محدوده ۳.۰۱ دلار معامله می‌شود.

آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد
نمودار قیمت اودیوس

کارشناسان و تحلیل‌گران از ۲.۷۳ دلار به‌عنوان یکی از حمایت‌های اساسی این ارز دیجیتال یاد می‌کنند. به‌گفته آنها، چنانچه قیمت اودیوس بالاتر از این محدوده باقی بماند احتمال رشد تا ۳.۳۲ و حتی ۴.۰۵ دلار وجود دارد.

انگیزه آتی قیمت این ارز دیجیتال، ۶.۲ دلار می‌باشد. عبور از این محدوده قیمت می‌تواند به رسیدن تا ۹.۶۶ دلار منجر شود. نباید فراموش کرد که شکسته‌شدن حمایت ۲.۷۳ دلاری باعث سقوط بیشتر می‌شود و ممکن است شاهد رسیدن اودیوس به ۲.۱۷ دلار باشیم. ۱.۹۲ و ۱.۴۵ دلار حمایت‌های آتی این ارز دیجیتال می‌باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا