آخرین اخبار لیگ برتر ایراندسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

آقای داور! نمی خواهیم به نفع استقلال سوت بزنی اما…/ چنانچه فکر می کنید برای قضاوت تمرکز ندارید زودتر اعلام کنید

زمان مطالعه: 2 دقیقه


بیژن طاهری راجع به داوری ملاقات استقلال و سپاهان، چند نکته مطرح کرد و در پایان یادآور شد نیتش از این ایرادها، توجیه شکست استقلال نیست. گفتگو سرپرست استقلال را در ادامه می خوانید:

*ما فکر می‌کردیم بعد از پایان لیگ، داوران عزیز بعد از مدتی استراحت با تمرکز بیشتری وارد مسابقات می‌شوند ولی در مصاف با سپاهان، دیدیم که بیژن حیدری با وجود تجربه بالا اصلاً تمرکزی روی بازی نداشتند. این در حالیست که نه همجبوری در استادیوم بود و نه از سمت دو تیم فشاری روی داوری ایجاد شد.

[table id=2 /]

*برای من عجیب است که چطور صحنه خطای پنالتی روی آرمان رمضانی را دید ولی سوت نزد و یا اینکه رشید مظاهری پایش به یک پای دیگرش خورد و خودش را روی زمین انداخت ولی آقای حیدری خطای جعفر سلمانی را اعلام کرد.

*من از داوران می‌خواهم که توجه بیشتری داشته باشند. نمی‌خواهیم که داوران به سود ما سوت بزنند ایضاً فقط عدالت را می‌خواهیم. داوران باید تمرکز و دقت بیشتری داشته باشند. لیگ امسال سخت‌تر از همه لیگ‌های قبلی است و لازم است تا داوران آمادگی جسمانی و ذهنی خوبی داشته باشند.

*توقع ما از حیدری خیلی بیشتر بود. استقلال طی سال‌های اخیر بارها و بارها از اشتباهات داوری ضرر کرده و امیدواریم در فصل جاری دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و عدالت از سمت داوران در زمین اتفاق بیفتد. داوران عزیز هم چنانچه احساس می‌کنند تمرکز کافی ندارند، بهتر است به مسئولان فدراسیون بگویند تا نفر دیگری را به جای آن‌ها در بازی‌ها استفاده کنند.

*به هیچ وجه به دنبال توجیه شکست مقابل سپاهان نیستیم و قطعاً در آینده تلاش می‌کنیم با کسب بهترین نتایج، دل هوا‌داران را شاد و این نتیجه را جبران کنیم ولی واقعیت این است که ما از داوری در مصاف با سپاهان ضربه خوردیم. به همین دلیل از داور مسابقه شکایت کردیم. امیدواریم به این شکایت رسیدگی شود و با داور این مسابقه برخورد لازم صورت بگیرد.

*وقتی در اولین بازی ما چنین اشتباهاتی پیش می‌آید طبیعی است که ما نگران آینده می‌شویم و امیدواریم که این نگرانی ما اشتباه باشد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا