آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

آیا اشکان در لیست خرید فرهاد است؟/ درخواست هوا‌داران از مجیدی و باشگاه استقلال –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

بعد از نهایی شدن فروش مهدی قایدی تماشا‌گردان تیم استقلال به سیاست های باشگاه اعتراض کردند و خواهان این شدند حداقل باشگاه ستاره ای در حد مهدی قایدی به خدمت بگیرد و در این بین نام اشکان دژاگه مطرح شده می‌باشد. بازیکنی که فصل گذشته در بینه های راه به دلیل اختلاف نظر با رسول خطیبی اردوی تیم تراکتور را رها کرد و با وجود تغییر رسول خطیبی حاضر نشد به اردوی تیم برگردد. 

[table id=2 /]

سوال مهم اینجاست آیا اشکان دژاگه در لیست خرید استقلال جای دارد؟ یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه استقلال گفت اسم اشکان دژاگه، میان بازیکنانی که فرهاد مجیدی لیست کرده، دیده نمی شود  و نکته مهم دیگر اینکه اشکان برای بازی در استقلال به صورت دلاری دستمزد دریافت خواهد کرد که بعید است باشگاه بتواند خواسته های مالی این بازیکن را برآورده کند. 

استقلال در روزهای اخیر و به پیشنهاد فرهاد مجیدی بیشتر به جذب بازیکن جوان روی آورده است و جوانگرایی را در دستور کار قرار داده می‌باشد. البته توامان حفظ ستاره های کنونی را دنبال می کند تا شاکله اساسی تیم برای فصل آینده خیلی دستخوش تغییر نشود. به نظر می رسد لیگ برتر ایران با ستاره هایی چون اشکان دژاگه و مسعود شجاعی خداحافظی خواهد کرد. به خصوص که در روزهای اخیر هیچ فعالیتی از این دو بازیکن برای بازگشت به تیم های لیگ برتری دیده نشده می‌باشد.

آنها بعد از حضور مارک ویلموتس تیم ملی را هم از دست دادند و به نظر می رسد باید در تدارک خداحافظی با فوتبال و آویزان کردن کفش ها باشند. 

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا