0 تکنولوژیآیفوناپلموبایل

آیفون ۱۳ ممکن است ۲۶ شهریور به بازار عرضه می‌گردد

زمان مطالعه: 2 دقیقه


به‌نظر می‌رسد اپل ماه آینده رویدادی برای رونمایی جدیدترین دستاوردهای سخت‌افزاری‌اش برگزار خواهد کرد و آیفون ۱۳ محتمل‌ترین محصول این رویداد خواهد بود. بااین‌حال، شایعات حاکی از است که غول دنیای فناوری روزهای شلوغی را در پیش خواهد داشت و ظاهرا در رویداد پیشرو، محصولات به‌مراتب بیشتری درمقایسه‌با بازه مانند سال قبل رونمایی خواهد کرد. حتی تعدادی منابع مدعی می‌باشند که اپل ممکن است دو رویداد را در ماه سپتامبر برگزار کند.

اکنون، اپل‌اینسایدر با استناد به نشریه چینی‌زبان IT Home گزارشی تدوین کرده است که نشان می‌دهد کوپرتینویی‌ها آیفون ۱۳ را ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) و ایرپاد ۳ را ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) برای فروش دردسترس قرار می‌دهند. درواقع، گزارش یاد‌شده هم‌سو با شایعات پیشین مبنی‌بر برگزاری رویداد آتی اپل در ۱۴ سپتامبر می‌باشد.

[table id=2 /]

نشریه یادشده به فهرست برنامه تجارت الکترونیکی نامشخصی استناد می‌کند که نخست در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شد. اپل معمولا بعد از رونمایی نسل جدید گوشی‌های هوشمندش، آن‌ها را بعد از یک تا دو هفته روانه بازار می‌کند؛ ازاین رو، تاریخ عرضه‌شده می‌تواند به واقعیت نزدیک باشد؛ البته این به معنی قطعی‌بودن آن نیست و نمی‌توان صحت‌وسقم آن را تأیید یا رد کرد.

همانند شایعات قبلی، محصولاتی مانند آیفون ۱۳، اپل واچ سری ۷، آیپد مینی ۶، آیپد نسل ۸، ایرپاد ۳ و حتی نسل آتی مک‌بوک پرو می‌توانند بخت بسیاری برای حضور در رویداد سپتامبر داشته باشند.

اپل مدتی است به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا، رویدادهایش را به‌صورت مجازی برگزار می‌کند و گمان می‌رود از قالب مجازی خود برای رویداد پیشرو پیروی کند؛ ازاین‌رو، سخنرانی اساسی ویدئویی از‌پیش‌ضبط‌شده و فیلم‌برداری زیبا از اپل‌پارک و حضور چندین مدیر و مهندس اپل خواهد بود.

قالب دیجیتال این رویدادها به اپل اجازه می‌دهد با دقت بیشتر و در‌عین‌حال هزینه کمتری عرضه محصولات خود را برنامه‌ریزی کند؛ زیرا برنامه‌ریزی رویدادهای حضوری گران و دشوار می‌باشد.

برای مطالعه تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا