0 ارز دیجیتالارزهای رمزپایهارزهای رمزنگاری شدهتحلیل

آینده ارز ترایب (TRIBE) چگونه پیش بینی می شود؟ •

زمان مطالعه: 3 دقیقه


ارز ترایب توکن حاکمیتی Fei پروتکل در امور مالی غیر متمرکز یا دیفای است که با نماد “TRIBE” در بازار رمز ارزها خرید و فروش می شود.  پروتکل Fei یک استیبل کوین الگوریتمی است که حاوی دو توکن رمزنگاری بومی حاوی استیبل کوین FEI و توکن حاکمیت TRIBE می باشد. ترایب توکن حاکمیتی با تاکید بر ارتقاء و ادغام است که در شبکه بلاکچین اتریوم و استاندارد ERC20 راه اندازی شده می‌باشد. در ادامه با بررسی آینده ارز ترایب و سرمایه گذاری در آن با ما همراه باشید.

تاریخچه کارکرد و قیمت ارز ترایب

پیش از هر چیز بد نیست به تاریخچه کارکرد این رمز ارز از زمان معرفی در آوریل سال 2021 بیاندازیم. چرا که تئوری مشهور در بازار رمزنگاری می گوید:

[table id=2 /]

تاریخ تکرار می شود و رمز ارزها تمایل به تکرار چرخه های قیمت و پیروی از کارکرد قیمت گذشته خود دارند.

تصویر زیر تاریخچه قیمت و کارکرد این رمز ارز را نشان میدهد.

کارکرد قیمت ترایب

چنانچهچه Tribe هَم‌اکنون پایین تر از بالاترین سطح قیمت تاریخی خود است، اما تعدادی سرمایه گذاران در مدت کوتاهی از معرفی این رمز ارز سودهای قابل توجهی از آن کسب کرده اند.

از سویی اینکه قیمت یک توکن از بالاترین سطح قیمتی خود پایین تر باشد، فرصت های خرید در کف را نشان میدهد.

آیا قیمت ارز ترایب افزایش می یابد؟

سال 2021 را می توان سال امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای نام گذاری کرد. پروژه ها و پلتفرم های متعددی در این حوزه در سال 2021 توانستند به جایگاه های قابل توجهی در بازار دستیبابی پیدا کنند. 

با توسعه و رشد فعالیت های مالی غیر متمرکز پیش بینی می شود پروژه های جدیدی که در این حوزه معرفی می شوند در صورت داشتن پشتوانه و کاربرد رشد قابل توجهی خواهند داشت.

Tribe یک ارز رمزنگاری شده جدید است که در آوریل 2021 راه اندازی شده می‌باشد. پروتکل Fei در امور مالی غیر متمرکز فعالیت دارد که هَم‌اکنون در کنار NFT ها به سرعت در حال رشد می‌باشد. ازاین رو ، Tribe می تواند با گسترش بازار دیفای افزایش قیمت داشته باشد.

Fei Protocol بعد از لیست شدن در صرافی بایننس توانست توجه اکثر تریدرها و سرمایه گذاران را به خود جلب کند. از سودی دیگر با عنایت به ترند شدن توکن Tribe انتظار می رود رشد قابل توجهی داشته باشد. ارز ترایب ضمنا در صرافی کوین بیس، بزرگترین صرافی در ایالات متحده و بستر انتخاب اکثر سرمایه گذاران نهادی ، موجود می‌باشد. این یعنی جلب توجه بیشتر و افزایش حجم معاملات. 

افزون بر این پروتکل فی اخیرا چندین پیشنهاد حکومتی را نیز منتشر کرده است که نشان دهنده توسعه این پروتکل به سمت اهداف تعیین شده می‌باشد.

شما می توانید برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت ارز ترایب به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پی 98 مراجعه نمایید. ضمنا خدمات خرید و فروش ارز ترایب به صورت لحظه ای و خودکار برای کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری در این رمز ارز عرضه شده می‌باشد.

آینده ارز ترایب چگونه پیش بینی می شود؟

برای پیش بینی آینده ارز ترایب و یا هر رمز ارز دیگری فاکتورهای متعددی باید در نظر گرفته شود که تعدادی از اساسی ترین آنها عبارتند از:

  • نقشه راه 
  • اهداف تعیین شده برای پروژه یا پروتکل
  • حرکت به سمت اهداف و توسعه مستدام 
  • استقبال فعالان حوزه ارز های دیجیتال 
  • لیست شدن در صرافی های معتبر
  • افزایش حجم معاملات
  • بررسی کارکرد قیمت و تحلیل تکنیکال بازار
  • میزان پذیرش ارزهای دیجیتال و فناوری های مرتبط

با در نظر گرفتن این فاکتور ها به نظر میرسد آینده ارز ترایب صعودی میباشد. چنانچه با این رمز ارز و ویژگی ها و کاربرد های آن آشنایی ندارید، مقاله معرفی ارز ترایب را مطالعه کنید.

یکی از معتبر ترین سایت های پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال سایت دیجیتال کوین پرایس (digitalcoinprice) می‌باشد. این سایت با در نظر گرفتن اهداف و کاربردهای پروژه های رمز نگاری پیش بینی عددی از آینده قیمتی این حاویی ها عرضه می دهد.

همانگونه که در نمودار زیر مشاهده می کنید پیش بینی تحلیلگران این سایت درمورد آینده ارز ترایب صعودی می‌باشد.

پیش بینی آینده ارز ترایب
پیش بینی آینده ارز ترایب از طریق دیجیتال کوین پرایس
2021 $1.31
2022 $1.51
2023 $1.85
2024 $2.34
2025 $2.66
2026 $3.12
2027 $3.52
2028 $3.92

تحلیلگران سایت مارکت رئالیست (marketrealist) بر این باورند: 

با عنایت به نوسانات ارزهای رمزنگاری شده ، این احتمال وجود دارد که ارز ترایب بتوانند تا اواخر سال 2021 به اوج 2.49 دلاری خود بازگردد. چنانچه فقط 5 درصد در هر ماه افزایش یابد، این رمز ارز می تواند در 12 ماه به 2 دلار و تا سال 2025 به 10 دلار برسد.

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا