0 ارز دیجیتالاخباراخبار ارز دیجیتال

عرضه طرح نجات لونا از طریق دو کوون

در پست اخیر که در یک انجمن مرتبط با Terra منتشر شده است، Do Kwon برنامه خود را برای احیای بلاک چین درگیر عرضه کرده می‌باشد.

ریزش اخیر ارز لونا و حذف شدن آن از فهرست صرافی بایننس باعث ایجاد ترس و وحشت گسترده در بین دولت ها، قانون گذاران و حتی سرمایه گذاران رمز ارزها شده می‌باشد. ضمن اینکه بنیاد لونا به دنبال راهی برای بازیابی است و صرافی بایننس این رمز ارز را مجدد به لیست خود اضافه کرده است. این موضوع تا حدی سرمایه گذاران را درمورد آینده ارز لونا امیدوار می کند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

Kwon می‌خواهد با توزیع مالکیت شبکه بین دارندگان LUNA و UST، به بلاک‌ چین راه دیگری بدهد.

40 درصد از توکن‌های جدید پیش از رویداد De-pegging (لحظه‌ای پیش از جدا شدن UST از پیوند بایننس) بین دارندگان Luna توزیع می‌شود. در زمان ارتقاء شبکه، سهم مساوی از توکن‌ها بین دارندگان UST توزیع می‌شود تا حد امکان کامل شوند.

20 درصد باقیمانده به دارندگان Luna در آخرین لحظه توقف زنجیره و استخر جامعه که بودجه توسعه آینده را تأمین میکند، اختصاص می یابد.

ذینفعان جامعه می توانند در کل یک میلیارد توکن جدید صادر شده، دریافت کنند. به این ترتیب، Kwon می خواهد اعضای موجود را تشویق کند تا بعد از سقوط پروژه را به طور کامل رها نکنند.

همانگونه که U.Today گزارش داد، توکن LUNA به دلیل تورم شدید و فشار فروش کمابیش به صفر سقوط کرد. مجموع عرضه در گردش این ارز دیجیتال هَم‌اکنون 6.5 میلیارد توکن می‌باشد. در همین حال، استیبل کوین UST به طور کامل پیوند خود را از دست داده است و هَم‌اکنون تنها 0.17 دلار معامله می شود.

بنیاد لونا عقیده دارد که شبکه باید نوسازی شود تا اکوسیستم وسیع توسعه دهندگان حفظ شود.

بنیانگذار جنجالی اذعان کرده است که کل سیستم شاهد نابودی کامل بوده و اکنون، شبکه باید از نخست ساخته شود.

دو کوون امیدوار است که جامعه بتواند به یک “اجماع سریع” دست یابد.

منبع: یوتودی

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا