ارز دیجیتالارزهای رمزپایهارزهای رمزنگاری شدهسایر ارز ها

ارز سایتاما (Saitama) چیست؟ معرفی و بررسی ویژگی های ارز سایتاما اینو

ارز SAITAMA از جمله ارزهایی است که با وجود عمر کوتاه خود کارکرد نسبتا خوبی داشته می‌باشد. توسعه دهندگان این ارز می گویند که نیت دارند افراد را با کمترین سرمایه گذاری در این ارز ثروتمند کنند و بار دیگر ثروت را میان همه توزیع کنند و با سرمایه گذاری اندک زندگی افراد را متحول کنند. چنانچه شما هم به سرمایه گذاری در شت کوین ها و میم کوین ها علاقه دارید، در ادامه این مقاله با معرفی و بررسی کامل ارز سایتاما با ما همراه باشید.

ارز سایتاما چیست؟

پروژه سایتاما اینو در 31 می سال 2021  فعالیت خود را بر روی شبکه اتریوم آغاز نموده می‌باشد. اما طی این مدت بنیان‌گذار پروژه به دلیل مسائل شخصی، مالکیت سایتاما را به اعضای جامعه آن واگذار کرده می‌باشد. توکن سایتاما ابزاری برای تراکنش ها و یک سیستم پولی می‌باشد.

این پلتفرم، کد گذاری هوشمندی دارد که به دارندگان وفادارش پاداش می دهد. ارز دیجیتال سایتاما یک پلتفرم و ضمنا توکن جامعه محور می‌باشد. این پلتفرم نیت دارد آموزش های سرمایه گذاری را برای نسل بعد و برای کسانی که راجع به صنعت کریپتو و ارزهای دیجیتال احساس سر در گمی می کنند، توسعه و بهبود بخشد.

سایتاما اینو به عنوان رسانه ای برای معامله گران، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و در کل مردم عادی عمل می کند تا بتوانند از ارزهای دیجیتال در تراکنش ها استفاده کنند و به سرمایه گذاری با رمز ارزها بپردازند. توسعه‌دهندگان این ارز بر این باورند که عرضه محتوای آموزشی راجع به سرمایه گذاری به نسل بعد باعث میشود که آنها در آینده بهتر عمل کنند. بدین ترتیب سایتاما ارزهای دیجیتال را برای همه افراد، به مقوله‌ای ساده و امن، تبدیل می‌کند. 

نام ارز Saitama
نماد توکن SAITAMA
آدرس قرارداد در بلاک چین اتریوم 0x8b3192f5eebd8579568a2ed41e6feb402f93f73f
حداکثر عرضه 100,000,000,000,000,000

سایتاما برای رسیدن به انگیزه ارتقا سطح آموزشی مردم بر آن شد تا اکوسیستم خود را توسعه بخشد. ارز SAITAMA در حال حرکت به سوی اهداف خود طبق نقشه راه جای دارد. سایتاما نیت دارد با برگزاری یک کمپین بازاریابی در برنامه های تیک تاک و توییتر، اهداف و برنامه های خود را به افراد بیشتری معرفی کند. به این شکل به 100000 دارنده در جهان می رسد و بخش هایی از اکوسیستم خود را راه اندازی می کند.

پلتفرم سایتاما در آخرین مرحله از نقشه راه خود متعهد شده است که قسمتی از سرمایه‌گذاری‌های خود را به خیریه‌های تحصیلی و دانشجویان نیازمند، اهدا کند. این پروژه با حمایت از انرژی های تجدیدپذیر از پروتکل اثبات سهام در شبکه خود استفاده می کند. 

اکوسیستم سایتاما حاوی چه بخش هایی است؟

اکوسیستم سایتاما حاوی پنج پروژه می باشد: بازار معامله و خرید و فروش، کیف پول هوشمند، پلتفرم لانچ‌پد بر مبنای توکن غیر قابل تعویض(NFT) و یک پلتفرم محتوای چند کاناله. 

1. سایتاماسک (SitaMask) یا کیف پول هوشمند

سایتاماسک کیف پول اختصاصی این پروژه می باشد که کاربران به انگیزه ذخیره ارزهای دیجیتال مانند ارز سایتاما و ضمنا آموزش امور مالی از آن استفاده می کنند.

2. سایتامارکت (SitaMarket) یا بازار معامله خرید و فروش 

سایتا مارکت یک فروشگاه اینترنتی است که این امکان را برای کاربران مهیا می کند تا برای خرید کالا و خدمات از ارز دیجیتال Saitama Inu و سایر توکن‌های همکار این پلتفرم استفاده کنند.

3. سایتامارکر (SitaMarker)

سایتامارکر یک پلتفرم مبتنی بر توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) است که در بستر این پلتفرم کاربران پروژه‌های اختصاصی خود را که مبتنی بر ارز دیجیتال سایتاما اینو می باشد معرفی، تبلیغ و راه اندازی می کنند.

4. پروژه آموزشی سایتا (Saita Edutainment)

Saita Edutainment یک پلتفرم چند کاناله است که در قالب آن محتواهای آموزشی راجع به امور مالی منتشر می شود و در اختیار کاربران و علاقه مندان  قرار می‌گیرد.

5. سایتاما استودیو (Sitama Studios)

یک استودیو سرگرمی می‌باشد. کاربران در این استودیو می توانند پروژه های سفارشی، بازی‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، کتاب‌ها، اسباب‌بازی‌ها و NFT ها را برای همه افراد توسعه دهند

بنیانگذاران ارز سایتاما چه کسانی می‌باشند؟

بنیانگذار اساسی سایتاما نیز مانند تعدادی از میم کوین ها کاملا ناشناس می‌باشد. سازنده این ارز دیجیتال آن را در ماه می 2021 با اهداف ذکر شده در بالا راه‌اندازی کرده می‌باشد. اما بعد از مدتی مالکیت آن کناره‌گیری کرد. گروهی از اعضا آن که پروژه را ارزشمند می دیدند، فورا اختیار امور را در دست گرفته و در جهت توسعه آن قدم برداشتند. هَم‌اکنون شخصی به نام “استیو” سرپرستی سایتاما را به عهده دارد.

«استیو» با آیدی @RocketCrypto، یک یوتیوبر ارزهای دیجیتال است که بیش از 56,000 دنبال‌کننده دارد. در ادامه شش نفر دیگر هم در اداره این پروژه به استیو ملحق شدند. تمام این افراد نیز هنوز هم در حال تحقیق و توسعه این پروژه می‌باشند.

ارز سایتاما

چه چیزی ارز saitama را از دیگر ارزها متمایز می‌کند؟

یکی از انگیزههای اساسی و اولیه این پروژه آموزش مالی عموم مردم می‌باشد. در حقیقت سایتاما نیت دارد ارزهای دیجیتال را در دسترس تمام افراد، بدون در نظر گرفتن سطح سواد آنها قرار دهد. پس اولین وجه تمایز سایتاما، انگیزه فوق‌العاده آن می‌باشد.

بازار و مارکت پلیس مستقل

 اما نقطه عطف دیگر این ارز، بهره‌مندی از بازار مخصوص می‌باشد. SaitaMarket یک بازار مشترک می‌باشد. این بازار فضایی را مهیا کرده که کاربران بتوانند در آن معامله کنند و اقلام و خدمات را خریداری کرده و بفروشند.

انگیزه سایتاما اینو برآوردن یک نیاز می‌باشد. این نیاز، داشتن یک بازارو برنامه کاربردی ساده و آسان است که نه تنها ذخیره سازی دا رایی‌های رمزنگاری دیجیتال شما را ایمن می سازد، ایضاً ابزارهای لازم برای تصمیم‌گیری‌های مهم راجع به خرید یا فروش کالا از راه Saitama Inu را مهیا می کند.

سیستم درآمد غیرفعال

هر کاربری که در شبکه سایتاما تراکنش انجام دهد، 2 درصد پاداش توزیع دریافت می کند. در حقیقت این دو درصد از هر تراکنش کسر می شود و بین دارندگان توکن سایتاما توزیع می شود. این بدان معناست که فقط با نگه داشتن ارز سایتاما می‌بینید که تعداد توکن‌ها به شیوه خودکار هر روز با انجام تراکنش‌های جامعه کاربران افزایش می‌یابد. این پاداش به منزله یک منبع درآمد غیرفعال برای دارندگان توکن سایتاما می باشد.

ارز کاهشی

2 درصد اضافی از مبلغ کل تراکنش ها از گردش خارج می شود، به این معنی که عرضه توکن دائما در حال کاهش است و باعث می شود ارزش SAITAMA با گذشت زمان افزایش یابد. 

ضد تله نهنگ

پروژه سایتاما تلاش می کند تا سود را بین همه توزیع کند. از این رو $SAITAMA به گونه‌ای کدگذاری شده است که نهنگ‌ها و سرمایه گذاران کلان برای دستکاری قیمت به نفع خود یا دور انداختن توکن با فروش تلاش نکنند.

نقشه راه

در حقیقت ارز دیجیتال سایتاما (SAITAMA) نیت دارد که توکنی امن را برای مردم بسازد که بتوانند با خیال راحت در آن سرمایه‌گذاری کنند. نقشه راه سایتاما در مورد چگونگی ارزش گذاری برای دارندگان توکن و در نهایت نگه داشتن توکن در کله خود و بهره مندی از تمام مزایایی است که این توکن عرضه می دهد. سایتاما برنامه ریزی کرده است که به کسانی که در این انجمن عضو می شوند با برگزاری قرعه کشی هدایایی را تقدیم کند. 

🟣مرحله  1

 • راه اندازی نمایشگاه توکن 
 • دستیابی به بیش از 1000 هولدر
 •  انتشار وایت پیپر
 • دستیابی به 2000 عضو در شبکه تلگرام
 • اضافه شدن به لیست Coingecko
 • اضافه شدن به لیست Coinmarketcap
 • حسابرسی قرارداد

🟣مرحله 2

 • دستیابی به  6000 هولدر
 • کمپین بازاریابی (اطلاع رسانی در Tiktok و Twitter)
 • دستیابی به 10000 عضو در شبکه تلگرام
 • ادغام وب سایت تجاری

🟣مرحله 3

 • دستیابی به 40000 هولدر
 • اضافه شدن به لیست صرافیها
 • همکاری جدید

🟣مرحله 4

 • گفتگو های تلویزیونی و رادیویی
 • ساخت توکن غیر قابل تعویض
 • کیف پول  Android و iOs با یک بازار یکپارچه

🟣مرحله 5

 • کمک های مالی به موسسات خیریه
 • کمک های مالی به تشکل های دانشجویی
 • اضافه شدن به فهرست صرافی های بیشتر

جمع بندی

پروژه سایتاما یک پروژه نوپا است و مدت زمان زیادی از عرضه این رمز ارز در بازار ارزهای دیجیتال نمی گذرد. از این رو اظهارنظر درمورد آن کار ساده ای نیست. اما اهدافی که در وایت پیپر و نقشه راه آن ذکر شده  قابل تامل می‌باشد. باید منتظر ماند و دید که برای تحقق این اهداف چه می کند و در نهایت موفق می شود یا خیر. 

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا