آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

استقلال مانع پرسپولیسی شدن گزینه مهم گل محمدی/ استقلال ۱۰ میلیارد تومان پیش پرداخت می‌دهد! –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

به نظر می رسد ماجرای پرسپولیسی شدن رضا اسدی از قصه هزار و یک شب هم جالب تر شده باشد!

[table id=2 /]

اسدی یکی از بازیکنانی است که مورد توجه هر دو تیم محبوب پایتخت جای دارد و هر روز هم اخبار متنوعی از او به گوش می رسد.

یحیی گل محمدی هم که فکر می کرد اسدی با پرسپولیس قرارداد می بندد در گفتگو ای از او به عنوان خبر خوب تیمش برای هوا‌داران یاد کرد در حالی که چنین نشد!

اخیرا هم رضا اسدی سوژه دو خبر متفاوت شد. طبق خبر اول، فرهاد مجیدی مذاکراتی با ایجنت این بازیکن داشته تا او را برای حضور در استقلال راضی کند.

خبر دوم هم روایت از توافق قطعی اسدی با پرسپولیس بود و اینکه او ظرف یکی دو روز آینده برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

چنانچه چه  یکی از رسانه ها از درخواست ۲۰ میلیارد تومانی اسدی از پرسپولیس و شرط او برای بازی نکردن در خط دفاع خبر داده بود اما آخرین اخبار حاکی از آن است که اسدی به پرسپولیس بسیار نزدیک شده منتهای مراتب درخواست پول پیش از سمت این بازیکن مانع عقد قرارداد شد!

هرچند درخواست پیش پرداخت از سمت بازیکن جدید یک تیم امر متداول و عادی به شمار می رود و رضا اسدی هم خواسته نامعقولی نداشته اما این روزها حساب باشگاه پرسپولیس خالی است!

مدیران باشگاه پرسپولیس هفته قبل نیز در تمرین این تیم به بازیکنان وعده دادند که پیش از شروع لیگ بیست و یکم مطالبات فصل گذشته تسویه و آپشن قهرمانی پرداخت شود.

ازاین رو به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس بعد از قطع همکاری با اسپانسر قبلی پولی در بساط نداشته باشد که بخواهد به رضا اسدی پرداخت کند.

در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها، مدیرعامل باشگاه استقلال پیشنهادی به این بازیکن و ایجنتش داده که باعث شده او به استقلال نزدیک شود و گویا قرار است این باشگاه، پیش‌پرداخت ۱۰ میلیارد تومانی به اسدی داشته باشد!

علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دو خرید جدید پرسپولیس نیز بعد از عقد قرارداد رسمی با این تیم فعلا پولی از این باشگاه در قالب پیش پرداخت دریافت نکرده اند. البته این دو بازیکن با این موضوع کنار آمدند اما رضا اسدی…

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا