01 سفراخبار

اعلام آخرین شرایط سفر هوایی از ایران به امارات

کشور امارات متحده عربی در اطلاعیه‌ای آخرین شرایط اعزام مسافر هوایی از ایران به این کشور را اعلام کرد.

شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما) از صدور اطلاعیه دولت امارات متحده عربی راجع به آخرین شرایط اعزام مسافر هوایی از ایران به این کشور خبر داد. مسافران با ملیت و اقامت این کشور و مسافران حاوی ویزای توریستی، همانند با شرایط درج شده در اطلاعیه می‌توانند از ایران به امارات سفر کنند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

مقاله‌ مرتبط:

در اطلاعیه دولت امارات آمده است که تمامی مسافران بالای ۱۲ سال در پروازهای ورودی به امارات موظفند پیش از پرواز، درمورد انجام آزمایش PCR در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز در یکی از مراکز تایید‌شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اقدام کنند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی با QR کد به‌همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه با اشاره به الزام نصب اپلیکیشن «COVID-۱۹ DXB Smart App» روی گوشی همراه مسافران پیش از انجام سفر به دبی، بر دریافت تست کرونا از تمامی مسافران امارات در بدو ورود به این کشور تاکید شده می‌باشد.

همانند با اعلام هواپیمایی هما، دولت امارات متحده عربی اذعان داشت:

داشتن بیمه‌نامه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت برای مسافران با ویزای توریستی الزامی می‌باشد. ضمنا مسافرانی که حاوی اقامت بیش از ۶ ماه خارج از امارات می‌باشند، باید پیش از ورود به کشور امارات با مراجعه به سایت‌های معرفی‌شده، فرم مربوط را تکمیل کنند.

گفتنی است که ایران و امارات از جمله کشورهایی می‌باشند که از مسافران واکسینه‌شده، تنها برگه سلامت دریافت می‌کنند. ضمن اینکه در اکثر کشورها، انجام آزمایش PCR حتی برای مسافران واکسینه‌شده نیز الزامی می‌باشد. ضمنا در چند روز قبل امارات متحده عربی اعلام کرده بود که صدور ویزای گردشگری را برای مسافرانی که به شیوه کامل در مقابل ویروس کرونا واکسینه‌شده باشند از سر می‌گیرد.

چنانچه نیت خرید بلیط هواپیما به هر یک از منیتهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا