آخرین اخبار لیگ برتر ایراندسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

اقدام سرمربی ایتالیایی تاتنهام به نفع جهانبخش/ تصمیم کونته سبب ناامیدی ستاره کره ای شد!


خبرورزشی –

سون هیونگ‌مین بدون‌شک بهترین لژیونر کنونی فوتبال آسیا قلمداد می‌شود و به‌خصوص در این فصل در بهترین شرایط فوتبالی‌اش جای دارد. این ستاره کره‌ای که هفتمین فصل حضورش در لیگ برتر جزیره و در ترکیب تاتنهام را سپری می‌کند، برای نخستین‌بار در این مدت توانسته از رکورد ۲۰ گل‌ زده در فوتبال انگلیس عبور کند و درخشش او در ملاقات پنجشنبه‌شب تیمش برابر آرسنال در دربی شمال لندن باعث شد تا هم خودش به یک‌قدمی محمد صلاح درصدر جدول آقای گل‌های لیگ انگلیس برسد و هم اسپرز فاصله‌اش با تیم همشهری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را به یک امتیاز برساند. سون در این بازی یک پنالتی گرفت و گل سوم تیمش را زد تا برد تاتنهام در این بازی قطعی شود.
این گل او را به رکورد دیگری هم رساند و حالا درکنار علیرضا جهانبخش تنها بازیکنان آسیایی می‌باشند که درطول یک فصل در لیگ‌های بزرگ اروپایی توانسته‌اند ۲۱ گل به ثمر برسانند. البته سون فعلا دو بازی دیگر فرصت دارد تا هم این رکورد را بهتر کند و هم صلاح را پشت‌سر گذاشته تا نخستین بازیکن این قاره باشد که در ۵ لیگ معتبر اروپایی عنوان آقای گلی را تصاحب می‌کند. البته چنانچه حرکت محتاطانه آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی تاتنهام در این مسابقه نبود، شاید سون در همین بازی می‌توانست به این دستاورد مهم برسد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

در دقیقه ۷۲ و درحالی که مرد کره‌ای برای رسیدن به‌عنوان آقای گلی با ‌انگیزه زیادی تلاش می‌کرد، کونته تصمیم گرفت او را برای دو بازی آخر تیمش در لیگ حفظ کند و به همین دلیل او را تعویض کرد. این اتفاق برای سون عجیب و دور از انتظار بود و چهره‌اش به وضوح نشان می‌داد که از این تصمیم اصلا راضی نیست. البته این ستاره کره‌ای بعد از بازی گفت که از این اتفاق عصبانی نبوده و فقط کمی ناامید شده می‌باشد.
سایت دونگا کره‌جنوبی درمورد وضعیت سون در لیگ جزیره می‌نویسد: «سون حالا رکورددار بیشترین گلزنی یک بازیکن کره‌ای و آسیایی در لیگ‌های معتبر اروپایی است و توانسته این رکورد را که پیش از این دراختیار چابوم گان بود، در اختیار بگیرد. او حالا درکنار علیرضا جهانبخش مشترکا بیشترین گل‌زده در لیگ‌های اروپایی از طریق بازیکنان آسیایی را در اختیار دارد. وینگر ایرانی زمانی‌که در آلکمار هلند بازی می‌کرد توانست ۲۱ گل بزند و آقای گل این مسابقات شد و حالا سون با یک گل دیگر در دو بازی آتی تاتنهام می‌تواند این رکورد را پشت‌سر بگذارد.»
تاتنهام در دو هفته پایانی لیگ باید به مصاف تیم‌های پایین‌ جدولی برنلی و نوریچ برود که گویا سون فرصت خوبی برای افزایش تعداد گل‌های خود در این دو بازی خواهد داشت.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا