0 تکنولوژیفناوریگوگلنرم افزار و اپلیکیشن

امکان بزرگ‌نمایی فیلم‌ها با قابلیت جدید آزمایشی یوتیوب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


یوتیوب به‌تازگی در حال آزمایش قابلیت جدیدی در اپلیکیشن موبایلی خود برای مشترکان پرمیوم است که امکان بزرگ‌نمایی همه‌ی فیلم‌ها را مهیا می‌کند. به‌گزارش سایت 9to5Google، جدیدترین قابلیت آزمایشی اضافه‌شده به یوتیوب به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از دو انگشت و لمس صفحه همه‌ی فیلم‌ها را در حالت افقی یا عمودی صفحه بزرگ‌نمایی کنند.

به‌گفته یوتیوب، قابلیت بزرگ‌نمایی تا دهم شهریور امسال در حالت آزمایشی باقی می‌ماند تا معایب احتمالی آن ازطریق بازخوردهای کاربران کشف و پیش از عرضه عمومی رفع شود.

[table id=2 /]

برای فعال‌کردن قابلیت بزرگ‌نمایی با دو انگشت، تنظیمات یوتیوب را در گوشی یا وب‌سایت آن باز کنید. چنانچه مشترک پرمیوم یوتیوب باشید، به قسمتی به نام try new features دسترسی دارید که برای استفاده از قابلیت های آزمایشی می‌باشد. درحال‌حاضر، تنها قابلیت موجود در این بخش، امکان بزرگ‌نمایی فیلم‌ها می‌باشد. بااین‌حال، ظاهراً بعد از فعال‌سازی این گزینه، مدتی برای استفاده از آن باید صبر کنید. زمانی که قابلیت بزرگ‌نمایی با موفقیت فعال شود، امکان بزرگ‌کردن فیلم‌ها تا ۸ برابر وجود دارد.

چنانچهچه، پیش‌ازاین نیز، امکان بزرگ‌کردن محتوای یوتیوب با استفاده از قابلیت‌های دسترسی روی اندروید و iOS وجود داشت. ضمنا، در رایانه‌های شخصی این کار به‌راحتی قابل‌انجام است ولی اضافه‌شدن این قابلیت به‌صورت رسمی و دلخواه به اپلیکیشن یوتیوب می‌تواند راحتی بیشتری را برای کاربران مهیا کند. ماه گذشته نیز، یوتیوب قابلیت تصویر در تصویر را بعد از آزمایش آن با مشترکان پرمیوم برای همه‌ی کاربران آیفون و آیپد عرضه کرد. این قابلیت مدت‌ها قبل برای کاربران اندروید دردسترس قرارگرفته بود.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا