0 تکنولوژیآیفوناپلموبایل

اپل ممکن استً سال آینده پورت لایتنینگ آیفون را با USB-C جایگزین می‌کند

مینگ‌چی کو، تحلیلگر نام‌آشنا و خوش‌سابقه، می‌گوید اپل نیت دارد سال آینده درگاه اختصاصی لایتنینگ را از گوشی‌های آیفون حذف و آن را با درگاه USB-C جایگزین کند. استفاده از درگاه لایتنینگ در آیفون طی سال‌های اخیر بحث‌برانگیز شده و آن‌طور که مینگ‌چی کو ادعا می‌کند اهالی کوپرتینو سرانجام در سال ۲۰۲۳ درگاه آیفون را تغییر می‌دهند.

مینگ‌چی کو می‌گوید استفاده از USB-C می‌تواند از لحاظ سخت‌افزاری باعث بهبود سرعت انتقال و شارژ در آیفون شود اما پشتیبانی سیستم‌عامل iOS از تغییرات جدید، شرط اساسی اضافه شدن آن‌ها به آیفون می‌باشد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

به نوشته‌ی The Verge این نخستین باری نیست که به اضافه شدن درگاه USB-C به آیفون اشاره می‌شود. در سال‌های اخیر شماری از تحلیلگران گفته‌اند که اپل دیر یا زود نشان این درگاه خواهد رفت. صنعت موبایل درحال‌حاضر به‌صورت گسترده به USB-C متکی است و اپل نیز از این درگاه در اکثر محصولاتش مانند آیپد و مک استفاده می‌کند.

مقاله‌های مرتبط:

نهادهای قانون‌گذار طی چند وقت اخیر به اپل برای اضافه کردن درگاه USB-C به آیفون فشار آورده‌اند. اتحادیه‌ی اروپا در حال بررسی طرحی پیشنهادی است که چنانچه تصویب شود، اضافه شدن درگاه USB-C به آیفون و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی اجباری می‌گردد. اتحادیه‌ی اروپا می‌گوید با این کار حجم زباله‌های الکترونیکی کاهش پیدا می‌کند.

اپل پیوسته دربرابر ایده‌ی اضافه شدن درگاه USB-C به آیفون مقاومت نشان داده می‌باشد. تعدادی افشا‌گردان می‌گویند اپل هیچ‌گاه این درگاه را به آیفون اضافه نمی‌کند و به‌جای آن نشان تولید آیفون بدون درگاه می‌رود. مینگ‌چی کو سال قبل گفته بود که اپل نیت اضافه کردن USB-C را به آیفون ندارد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا