0 تکنولوژیاپلمانیتور

اپل برای رفع مشکل صوتی نمایشگر Studio Display به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر کرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


گزارش‌های گسترده‌ی کاربران نمایشگر Studio Display مبنی‌بر بروز مشکلاتی مثل قطع و پخش صدا، اپل را بر آن واداشت تا به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی برای این محصول منتشر کند. این شرکت می‌گوید آپدیت جدید، مشکلات صوتی مانیتور گران‌قیمت آن را برطرف می‌کند. نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل مانیتور Studio Display اکنون به ۱۵٫۵ ارتقا یافته است و کاربران می‌توانند ازطریق مک‌های مجهز به macOS monterey 12.4 آن را دانلود و نصب کنند.

همان‌طور که ورج اشاره می‌کند، اپل پیش از این اعلام کرده بود مشکلات صوتی Studio Display، جنبه‌ی سخت‌افزاری ندارد و به مشتریان خود پیشنهاد کرده است برای رفع موقت این مشکل، نمایشگر و لوازم‌جانبی متصل به آن را از برق کشیده و بعد از ۱۰ ثانیه مجدداً به برق وصل کنند.

[table id=2 /]

فعلا مشخص نیست آیا به‌روزرسانی جدید اپل می‌تواند مشکلاتی که کاربران درمورد سیستم صوتی Studio Display گزارش داده‌اند را برطرف کند یا خیر. البته تعدادی کاربران اعلام کرده‌اند بعد از نصب این آپدیت، مشکلات صوتی نمایشگر آن‌ها رفع شده می‌باشد. چنانچه این مورد هنوز هم روی Studio Display شما وجود دارد می‌توانید هنوز هم از راهکار موقت اپل استفاده کنید؛ هرچند این روش برای اکثر افراد دردسرساز می‌باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

البته مشکل صدا تنها مسئله‌ای نیست که نمایشگر ۱۵۹۹ دلاری اپل با آن روبرو می‌باشد. طی چند ماه گذشته، کارکرد وب‌کم این محصول نیز به‌شدت مورد انتقاد جای دارد است و غول فناوری مستقر در کوپرتینو برای رفع آن یک اصلاحیه‌ی نرم‌افزار منتشر کرد؛ اما به‌نظر می‌رسد این آپدیت فعلا نتوانسته است مشکل اشاره شده را به شیوه کامل برطرف کند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا