۰۱ سفراخبار گردشگری ایران

بازگشایی کاخ مرمر و موزه دفینه برای عموم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


موسسه فرهنگی بنیاد مستضعفان از بازگشایی موزه‌های این مجموعه از یکشنبه هفتم شهریورماه مشروط به ملاحضه پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

با کاهش محدودیت‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در هفته جاری، موسسه فرهنگی بنیاد مستضعفان اعلام کرد که موزه‌های این مجموعه از روز یکشنبه هفتم شهریورماه به روی عموم مردم بازگشایی خواهند شد. این بنیاد بر انجام بازدیدها با ملاحضه کامل پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرده می‌باشد.

[table id=2 /]

موزه هنر ایران (کاخ مرمر)، موزه زمان، مجموعه فرهنگی و موزه‌ای ساختمان دفینه و مجتمع فرهنگی موزه‌ای شهدای رامسر حاوی موزه عمارت مرمر، موزه تخصصی عاج ایران، موزه حمام قدیم، موزه مردم‌شناسی شمال ایران، موزه آوندهای تاریخی، نمایشگاه موزه‌ای و باغ موزه گیاه‌شناسی در شهر رامسر، بنا بر اطلاعیه موسسه فرهنگی بنیاد مستضعفان بعد از حدود پنج ماه تعطیلی بازگشایی خواهند شد.

بازدید از موزه هنر ایران واقع در کاخ مرمر و مجتمع فرهنگی موزه‌ای دفینه، همچون گذشته مستلزم نوبت‌گیری در وب‌سایت موزه‌های بنیاد مستضعفان می‌باشد.

گفتنی است که بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، موزه‌های کشور از هجدهم فروردین ماه تعطیل شده بود. کاهش محدودیت‌ها و بازگشایی موزه‌ها در حالی انجام می‌گردد که ایران آمار حدودا ۷۰۰ قربانی در روز، وخیم‌ترین دوران خود را به‌لحاظ شیوع کرونا و مرگ‌و‌میر ناشی از آن سپری می‌کند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا