صفحه نخستفوتباللالیگا اسپانیا

بازگشت رونالدو به مادرید تمام شد/ اهمیت ندارد که رئال امباپه را بخرد –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) برابر لوانته در هفته دوم لالیگا به سؤالات خبرنگاران درمورد مسائل مختلف تیمش پاسخ داد.

[table id=2 /]

او نخست درمورد شایعه پیوستن کیلیان امباپه به رئال مادرید گفت: نمی‌دانم او می‌آید یا نه. برایم اهمیت ندارد چه اتفاقی می‌افتد چون همین الان هم تیم‌مان بسیار توانا است و همین بازیکنان کنونی هم کلی مرا راضی می‌کنند. من روی کارم تمرکز دارم. بگذارید این ۱۰ روز هم بگذرد و من روی تیمی که دارم تمرکز دارم. تیم کنونی‌مان هم می‌تواند برای کسب هر جامی رقابت کند. ما ستارگان بزرگی داریم. نمی‌خواهم از همه آنها نام ببرم اما ما کلی بازیکن طراز اول داریم. باید کنار هم کار کنیم.

آنچلوتی درمورد وضعیت ادن ازار ستاره اغلب ناآماده و مصدوم تیمش هم گفت: ازار فعلا در وضعیت ایده‌ال نیست اما نزدیک شده می‌باشد. من او را بازیکنی که از تشدید مصدومیتش نگران است نمی‌بینم ایضاً او را بازیکنی با انگیزه فراوان برای نشان دادن سطح بازی‌اش می‌بینم.

کارلتو راجع به ایسکو که اخیرا شایعه جدایی‌اش هم شنیده شد اظهار داشت: در چند سال اخیر اوضاع او خیلی خوب نبوده می‌باشد. من او را بازیکن خوبی می‌بینم. حالا یا می‌تواند بازی کن یا نه. من اما او را بازیکنی باانگیزه می‌بینم و دارد خوب کار می‌کند.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید سپس به تمجید از کریم بنزما پرداخت و گفت: او بازیکنی کلیدی می‌باشد. داشتن بازیکنی مانند او لذتبخش می‌باشد. او مانند سایر بازیکنان از تمدید قراردادش بسیار خوشحال می‌باشد. من او را بازیکنی باشخصیت‌تر، پخته‌تر و کامل‌تر از قبل می‌بینم. او فوتبالیستی فوق‌العاده می‌باشد. من هم از تمدید قرارداد او راضی‌ام. من فکر می‌کنم که او برای ادامه دادن به بازی در رئال مادرید بسیار انگیزه دارد.

آنچلوتی در پایان درمورد توئیتش و شایعه بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید هم گفت: این موضوع تمام شده می‌باشد. آینده تیم ما چیزی است که من الان دارم. نگاه‌مان به آینده می‌باشد. البته می‌دانم که تمام مادریدی‌ها درمورد کریستیانو محبت دارند و من هم بیشتر چون او به ما کمک کرد جام ببریم. ازاین رو برایش بهترین آرزوها را دارم.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا