آخرین اخبار لیگ برتر ایراندسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

بازیکن خارجی پرسپولیس مشتری پیدا کرد!


خبرورزشی –

خبرهای رسیده حکایت ازآن دارد که یک تیم صنعتی خواهان خرید وحدت هنانوف مدافع تاجیک پرسپولیس شده می‌باشد. 🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

این دو بازیکن جوان و تاجیک تابستان سال قبل به پرسپولیس آمدند.بعد از چند ماه تمرین این دو بازیکن بالاخره موفق شدند در نیم فصل دوم مجوز بازی برای پرسپولیس را دریافت کنند. با این وجود از همان نخستی حضور این دو بازیکن انتقاداتی به یحیی گل محمدی وارد شد و بعضی‌ها از همان اول معتقد بودند این بازیکنان کیفیت لازم را ندارند.

با این وجود تاجیکی‌های پرسپولیس شروع بدی در این تیم نداشتند. به خصوص هنانوف که در بازی‌های نخستیی که برای پرسپولیس به میدان رفت، موفق شد کارکرد خوبی از خودش نشان دهد و همه را درمورد آینده امیدوار کرد. بعد از گذشت چند وقت و به خصوص در هفته‌های اخیر، وحدت هم دچار افت شد و از ترکیب اساسی پرسپولیس خارج شد.

صفروف هم که به مراتب کمتر از هموطن خود فرصت بازی برای پرسپولیس را پیدا کرد، در چند بازی گذشته حتی در لیست این تیم هم حضور نداشت تا مشخص شود گل محمدی اعتقاد زیادی به این بازیکن ندارد.

جالب آن که برای ملاقات حساس مقابل سپاهان هم صفروف جایی در فهرست پرسپولیس نداشته و در این ملاقات هم فرصت بازی پیدا نکرد. نقل است به احتمال فراوان صفروف در پایان فصل در لیست مازاد پرسپولیس قرار خواهد گرفت و گل محمدی این بازیکن را برای سال بعد نمی‌خواهد. در طرف مقابل هنانوف با وجود نیمکت نشینی‌های اخیرش، وضعیت بهتری دارد و ممکن است فرصت حضور در پرسپولیس را برای فصل آینده هم داشته باشد اما…

وحدت هنانوف توانسته است توجه یک تیم پولدار و صنعتی را به خود جلب کند. این مدافع ملی‌پوش تاجیکستانی خودش دوست دارد به کارش در پرسپولیس ادامه دهد اما یحیی گل محمدی بعید است از او در ترکیب اساسی استفاده کند.

دو اشتباه مرگبار وحدت هنانوف در ملاقات تلخ حذفی برابر آلومینیوم اراک باعث شد این بازیکن از چشم یحیی گل محمدی بیفتد و بعد از آن او به یک نیمکت نشین دائمی در پرسپولیس تبدیل شد.

نقل است وحدت هنانوف و منوچهر صفروف دو بازیکن تاجیک پرسپولیس بسیار ارزان قیمت می‌باشند. از قرار معلوم این دو بازیکن تاجیک روی هم رفته مبلغی حدود ۱۰۰ هزار دلار خرج روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشته اند که مبلغ بسیار کمی برای بازیکن خارجی می‌باشد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا