تَلِنت (Talent)دسته‌بندی نشده

بازی فکری On Tour – جعبه‌گشایی و بررسی

زمان مطالعه: 2 دقیقه


این هفته نیت داریم بازی فکری On Tour را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم که یک بازی فکری فوق‌العاده جذاب در مورد اجرای تور ۱۰۰ روزه برای یک گروه موسیقی در آمریکا می‌باشد.

در این بازی شما یک گروه موسیقی دارید و باید یک تور موسیقی بزرگ دور تا دور آمریکا برگزار کنید. در تمام طول بازی شما در سفر هستید و از یک ایالت به ایالتی دیگر می‌روید.

[table id=2 /]

صفحه بازی نقشه ایالت‌های مختلف آمریکا می‌باشد. در هر نوبت ۳ کارت رو می‌شود و هر بازیکن به دلخواه ۲ کارت را برمی‌دارد. این کارت‌ها نشان می‌دهد که مسیر شما در کدام ایالت‌ها قرار می‌گیرد. سپس در هر نوبت ۲ تاس می‌اندازید و عدد به دست آمده را روی یکی از ایالت‌های مشخص شده قرار دهد. این اعداد نشان‌دهنده روزی است که شما در آن ایالت اجرا خواهید داشت. در انتهای بازی به ازای هر ایالتی که در آن اجرا داشتید امتیاز خواهید گرفت.

بازی برای تمام بازیکنان به صورت همزمان پیش می‌رود و به همین دلیل است که بسیار سریع تمام می‌شود. شما می‌توانید با تهیه پک‌های اضافی بازی چینش‌های جدید و تعداد بازیکن‌های بیشتری به آن اضافه کنید.

برای اینکه بیشتر با بازی فکری On Tour آشنا شوید، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که کارکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با مهیا کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. چنانچه انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درمورد‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدمنبع

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا