01 سفراخبار گردشگری ایران

برقراری پرواز هفتگی هما از بندرعباس به دبی

مدیرکل روابط عمومی شرک هواپیمایی ایران‌ایر اعلام کرد که مسیر پرواز بندرعباس به دبی برقرار می‌گردد.

حسین جهانی، مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما)، با اشاره به راه‌اندازی مسیر پروازی بندرعباس به دبی، از برقراری این مسیر پروازی از ۱۱ آبان‌ امسال در روز‌های شنبه و سه‌شنبه هر هفته خبر داد. وی در این رابطه اذعان داشت:🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

این پرواز روز‌های شنبه در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه فرودگاه بندرعباس را ترک می‌کند. برگشت این پرواز در ساعت ۲۱ از فرودگاه دبی به منیت بندرعباس پرواز می‌کند. پرواز‌های روز‌های سه‌شنبه در ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه از فرودگاه بندرعباس به منیت دبی انجام می‌شود. بازگشت این پرواز در ساعت ۱۸:۲۵ دقیقه همان روز دبی را به منیت بندرعباس ترک می‌کند.

جهانی در پایان با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی هما با بهره‌گیری از هواپیما‌های ATR ۷۲-۶۰۰ گسترش پرواز‌های منطقه‌ای را مورد توجه قرار داده است، خاطرنشان کرد:

هم‌اکنون این هواپیما‌ها در جنوب کشور افزون بر انجام پرواز‌های استانی، پرواز‌های منطقه‌ای را از بندرعباس به کشور‌های حاشیه خلیج فارس انجام می‌دهند.

چنانچه نیت خرید بلیط هواپیما به هر یک از منیتهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا