0 تکنولوژیسیستم عاملمایکروسافت

بیلد‌های کانال بتا ویندوز ۱۱ ناپیدار خواهند شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه


ویندوز ۱۱ تقریبا در مرحله پایانی توسعه خود جای دارد و مایکروسافت باید به‌زودی ویندوز ۱۱ را برای OEMها و کاربران تمام جهان دردسترس قرار دهد. چند روز قبل، مایکروسافت اولین‌بار فایل ISO ویندوز ۱۱ را رسما منتشر کرد تا کاربران به‌راحتی بتوانند این نسخه از ویندوز را آزمایش کنند. چنانچهچه ویندوز ۱۱ فعلا در حالت آزمایشی جای دارد، در‌حال‌حاضر و با استفاده از نسخه Beta می‌‎توان به تجربه نسبتا پایدار دست پیدا کرد.

مقاله‌ مرتبط:

بااین‌همه، این موضوع برای کاربران کانال Dev در حال تغییر می‌باشد. مایکروسافت با ارسالی ایمیلی به کاربران هشدار داده است که بیلد‌های آتی ویندوز ۱۱ روی کانال Dev به پایداری نسخه‌های کنونی نیستند و چنانچه علاقه‌ای به استفاده از بیلد‌های ناپایدار ندارید ،کانال Beta را انتخاب کنید.

[table id=2 /]

ایمیل مایکروسافت به اعضای اینسایدر

به‌گزارش windowslatest، کاربران ویندوز اینسایدر در‌حال‌حاضر از نسخه 21H2 ویندوز ۱۱ استفاده می‌کنند. به‌نظر می‌رسد منظور مایکروسافت از بیلد‌های ناپایدار کانال Dev، نسخه آتی ویندوز ۱۱، یعنی 22H2 است که در مرحله اولیه توسعه جای دارد. در این نسخه از ویندوز ۱۱، ممکن است شاهد تغییرات عمیق‌تر و خصوصیات جدیدی باشیم و به چشم‌انداز مایکروسافت درمورد ویندوز ۱۱ نزدیک‌تر خواهیم شد.

در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که مایکروسافت با ویندوز ۱۱ به‌سمت انتشار به‌روزرسانی‌های بزرگ سالانه حرکت می‌کند و باید هر سال منتظر تغییراتی در این سیستم‌عامل باشیم؛ هرچند مایکروسافت به شیوه منظم به‌روزرسانی تجمعی ماهانه (Cumulative Update) را برای این سیستم‌عامل منتشر خواهد کرد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درمورد ویندوز ۱۱ چیست؟ آیا تا امروز از نسخه‌های آزمایشی این سیستم‌عامل استفاده کرده‌اید؟

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا