0 ارز دیجیتالاتریوم

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر می‌باشند

زمان مطالعه: 2 دقیقه


تحلیل‌های درون‌زنجیره‌ای و وضعیت شاخص‌های اتریوم نشان می‌دهد که نهنگ‌های اتر در حال انباشت این ارز دیجیتال می‌باشند.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، کریپتوکوانت در مطلب اخیر خود عنوان می‌کند که وضعیت شاخص‌های اتریوم از احتمال استمرار انباشت این ارز دیجیتال از طریق نهنگ‌ها حکایت دارد. کریپتوکوانت از حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، موجودی صرافی‌ها و تعداد آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰، به‌عنوان سه شاخص مهم یاد می‌کند.

[table id=2 /]

حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، نشان‌دهنده سرمایه خروجی و ورودی به تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال می‌باشد. وقتی که این شاخص منفی باشد، بیانگر آن است که تعداد ارزهای خروجی از صرافی‌ها به کیف پول‌های شخصی بیشتر از ارزهای واردشده به صرافی‌همی‌باشد. می‌توان گفت که وقتی این شاخص منفی می‌شود، فشار خرید در بازار بیشتر است و سرمایه‌گذاران درمورد نگهداری ارزهای خود تمایل بیشتری دارند.

در سوی دیگر، وقتی این شاخص مثبت باشد، مقدار سرمایه ورودی به صرافی‌ها بیشتر از سرمایه‌های خروجی است و می‌توان نتیجه گرفت که فشار فروش بیشتر از فشار خرید می‌باشد.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر می‌باشند

همان طور که در نمودار بالا می‌توان دید، این شاخص اخیر وارد محدوده منفی شده می‌باشد. در بیشتر مواقع با منفی‌شدن این شاخص، قیمت حاویی افزایش پیدا می‌کند؛ روال صعودی کنونی را هم می‌توان نتیجه این منفی‌شدن در نظر گرفت.

مجموع موجودی صرافی‌ها هم یکی دیگر از شاخص‌هایی است که باید آن را مورد بررسی قرار داد. این شاخص میزان موجودی کیف پول‌های صرافی‌ها را محاسبه می‌کند. چنانچه موجودی صرافی‌ها بیشتر شود، به این معنی است که سرمایه‌گذاران اتر بیشتری به صرافی‌ها منتقل می‌کنند. از طرف دیگر، کاهش موجودی نشان‌دهنده هودل‌کردن حاویی‌ها در کیف پول‌های شخصی می‌باشد. نمودار زیر موجودی صرافی‌ها را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر می‌باشند

همان طور که در نمودار بالا می‌بینید، گویا که موجودی صرافی‌ها در ماه‌های اخیر روالی کاهشی داشته می‌باشد. روال قیمت اتریوم در این مدت هم با تغییرات موجودی هم‌خوانی دارد. کاهش موجودی صرافی‌ها بیانگر آن است که نهنگ‌ها به انباشت اتریوم ادامه می‌دهند و تمایلی به فروش ندارند.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر می‌باشند

آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰ هم شاخص دیگری است که باید آن را زیر نظر گرفت. این شاخص تعداد حساب‌هایی را که ۳۲ اتر سهام‌گذاری کرده‌اند محاسبه می‌کند. همزمان با جلب علاقه بیشتر نهنگ‌ها به سهام‌گذاری ارزهای خود، آدرس‌های سهام‌گذاری اتریوم هم در حال افزایش می‌باشد.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر می‌باشند

قیمت هر واحد اتریوم هَم‌اکنون با ۱.۵ درصد صعود به ۳,۲۷۰ دلار رسیده می‌باشد. طی هفته‌های گذشته قیمت اتریوم توانسته است صعودی قابل‌توجه را ثبت کند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا