اخبار ایران و جهاناستانهاتهران

تعطیلات ۶ روزه بیماران سرپایی پایتخت را به زیر ۲۰ هزار نفر رساند – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: < 1 دقیقهبه نقل از خبرنگار مهر، علیرضا زالی عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری ستاد مقابله با کرونای تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد بیماران سرپایی در تهران امروز به ۱۹ هزار و ۸۰۰ نفر کاهش پیدا کرده می‌باشد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران گفت: مجموعه بیمارانی که در بیمارستان‌های تهران بستری می‌باشند ۹ هزار و ۷۷۲ نفر است که این تعداد دیر تغییر پیدا خواهد کرد چرا که طبق اعلام گذشته میزان بستری مریض‌های کرونای دلتا ۲ و نیم روز بیشتر از بیماران کرونایی با سویه های دیگر است و حضور آنها در بیمارستان طولانی‌تر می‌شود.

[table id=2 /]

وی افزود: طی ۵ روز اخیر بیماران بخش مراقبت‌های خاص به عدد ثابت ۲۴۰۰ رسیده و خوشبختانه افزایش نداشته و میزان ترخیص‌ها در ۲۴ ساعت گذشته نیز افزایش داشته و ۱۸۰۰ بیمار از بیمارستان‌های تهران ترخیص شدند و تعداد مراجعین امروز به بیمارستان‌های ۲ هزارو ۲۷۰ نفر است که از این تعداد ۲۹۰ نفر از آنها در بخش مراقبت‌های خاص بستری می‌باشند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران ضمن تقدیر از همکاری اصناف اظهار داشت: همکاری خوب مردم و اصناف در تعطیلات ۶ روزه باعث شد تا مراجعین سرپایی در ۴۸ ساعت گذشته در تهران به زیر ۲۰ هزار نفر برسد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا