آمریکای شمالیاخبار ایران و جهانبین الملل

تهدیدات امنیتی علیه فرودگاه کابل هنوز هم پابرجاست! – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: < 1 دقیقهبه نقل از خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «جان کربی» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا امروز طی سخنانی مدعی شد که تهدیدات امنیتی علیه فرودگاه کابل هنوز هم ادامه داشته و واقعی به نظر می رسند.

طبق این گزارش، سخنگوی پنتاگون گفت: ما اکنون در مقطع زمانی مشخصاً خطرناکی قرار داریم. جریان تهدید فعلا جدی است و فعلا فعال است و بر اکثر موارد، هنوز هم خاص می‌باشد.

[table id=2 /]

بهتر است بدانید ارتش آمریکا روز قبل تعدادی اخبار درمورد حمله امروز یکشنبه ارتش این کشور به یک خودرو در کابل پایتخت افغانستان را تأیید کرد.

مقامات نظامی ارتش آمریکا در این باره ادعا کردند که در این حمله پهپادی یک عامل انتحاری که نیت داشت در فرودگاه کابل به اقدام تروریستی مبادرت نماید انگیزه جای دارد می‌باشد.

یک مقام نظامی آمریکا هم در این باره مدعی شد: بعد از انهدام خودرو این عامل انتحاری، انفجار مهیبی به وقوع پیوست که نشان می‌دهد تروریست یاد‌شده مقادیر زیادی مواد منفجره را با خود به فرودگاه کابل انتقال می‌داد.

این در حالیست که آمریکا تا کنون درمورد اخبار تأیید شده پیرامون کشته شدن ۶ غیرنظامی در این حادثه از جمله ۴ کودک در این حادثه توضیحی عرضه نکرده می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا