اخبار بانک و بیمه

جدیدترین وضعیت وام و سپرده‌های بانکی

به نقل از اقتصادنیوز  به نقل از ایسنا، همانند گزارش بانک مرکزی از وضعیت کل مانده سپرده‌ها و تسهیلات ریالی و ارزی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان در پایان بهمن ماه سال قبل، مانده کل سپرده‌ها به رقم بیش از ۵۲۴۲ هزار میلیارد تومان رسیده است که درمورد مقطع مانند سال قبل و پایان سال قبل معادل ۴۱.۵ و ۳۵.۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

ضمنا، بالاترین مبلغ سپرده‌ها راجع به استان تهران با مانده ۲۸۱۳.۹ هزار میلیارد تومان و کم‌ترین مبلغ راجع به استان کهگیلویه و بویراحمد معادل ۱۴ هزار میلیارد تومان می‌باشد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

افزون براین، مانده کل تسهیلات در این زمان نیز بیش از ۳۹۰۰ هزار میلیارد تومان است که درمورد مقطع مانند سال قبل و پایان سال قبل معادل ۴۴.۳ و ۳۹.۷ درصد افزایش داشته می‌باشد.

طبق این گزارش،  بیش‌ترین مبلغ تسهیلات نیز راجع به استان تهران با مانده ۲۳۸۸.۴ هزار میلیارد تومان و کم‌ترین مبلغ راجع به استان کهگیلویه و بویر احمد معادل ۱۴.۲ هزار میلیارد تومان می‌باشد.

نسبت تسهیلات به سپرده‌ها بعد از کسر سپرده قانونی ۸۲.۸ درصد است که درمورد مقطع مانند سال قبل و پایان سال قبل، به ترتیب ۱.۷ واحد درصد و ۲.۶ واحد درصد افزایش را نشان می‌دهد که نسبت یاد‌شده در استان تهران ۹۳.۳ درصد و استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۴.۱ درصد می‌باشد.

در این گزارش، یکی از علل مهم بالا بودن رقم تسهیلات و سپرده‌ها در استان تهران استقرار دفاتر مرکزی اکثر شرکت‌ها و مؤسسات تولیدی سایر استان‌ها در استان تهران بیان شده و عمده فعالیت‌های بانکی آنها از راه شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری استان تهران انجام می‌شود.

جدیدترین وضعیت وام و سپرده‌های بانکی

 🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا