تَلِنت (Talent)دسته‌بندی نشده

جعبه‌گشایی و بررسی ست کیف و کفش اورز ‌

زمان مطالعه: 2 دقیقه


برای استایل این هفته به نشان یک برند ایرانی به نام اورز رفته‌ایم و یک کیف و نیم‌بوت زنانه به رنگ جگری زیبا انتخاب کرده‌ایم. با ما در جعبه‌گشایی و نگاه اولیه به ست کیف و کفش اورز همراه باشید.

خز کار شده روی لبه‌های نیم‌بوت اورز در نگاه اول توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. جنس کفش از چرم طبیعی است و از طریق یک بند مشکی محکم می‌شود. بند کفش طراحی اسپرتی دارد و به راحتی قابل تنظیم می‌باشد. کف نیم‌بوت تخت است و قسمت کفی آن بسیار تمیز و زیبا طراحی شده می‌باشد.

[table id=2 /]

کیف زنانه اورز ابعاد کوچکی دارد که آن را با ترند امسال که پر از کیف‌های رودوشی و دستی کوچک بود، همسو می‌کند. این کیف با چرم طبیعی دوخته شده است و رنگ جگری جذابی دارد که آن را با نیم‌بوت انتخاب شده از همین برند بسیار هماهنگ می‌کند.

زیپ‌های کیف به رنگ طلائی براق می‌باشند و یک طرف کیف به دوخت‌های ساده مزین شده که ظاهر آن را جذاب‌تر کرده می‌باشد. این کیف قابل استفاده به دو صورت دستی و رو دوشی است و شما می‌توانید با استفاده از بندی که همراه با آن عرضه می‌شود، آن را تبدیل به یک کیف رودوشی کنید.

برای بررسی بهتر ست کیف و کفش اورز، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که کارکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با مهیا کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. چنانچه انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درمورد‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدمنبع

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا