اخبار ایران و جهانسیاستمجلس

جلسات سران قوا معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: < 1 دقیقهبه نقل از خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه اولین جلسه سران قوا در دولت سیزدهم که عصر امروز (شنبه، ۶ شهریور) برگزار شد، گفت: پیوسته موضوعات مهمی در سطوح ملی و بین‌المللی وجود دارد که نیاز به گفتوگوهای صریح و روان راجع به آنها هست تا راه‌حل‌های آنها مشخص شود و امیدواریم آثار و برکات این جلسات در زندگی مردم مشخص شود.

وی افزود: دغدغه ما جز دغدغه مردم چیزی نیست، این جلسات نیز معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است تا هم معضلات را کاهش دهیم و هم کارها را به پیش ببریم.

[table id=2 /]

رئیس مجلس تصریح کرد: تشکیل اولین جلسه سران قوا را که به فاصله کوتاهی از رأی اعتماد مجلس به کابینه برگزار شد، به فال نیک می‌گیریم.

قالیباف ادامه داد: این جلسه یک ویژگی خاص دارد و آن هم این است که در نظام اداری ما و در هر سه قوه و نیز در بخش خصوصی و نهادهای عمومی غیر دولتی، بیشتر کارگزارمحور هستیم تا سیستم‌محور، این پدیده خوبی نیست، اما یک واقعیت است که باید حل شود.

وی تأکید کرد: در اینجا نقش افراد بسیار مهم است تا هم‌افزایی ایجاد کرده و به اصلاح این رویه‌ها کمک کنند.

رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: شرط اول این هم‌افزایی نیز همدلی و همراهی سران قوا است که این همدلی هم وجود دارد و هم مورد تأکید است و هم در آینده به آن عمل می‌گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا