0 ارز دیجیتال0 تکنولوژیبیت کوینمالی و اقتصادی

جک دورسی نیت دارد صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین بسازد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


 جک دورسی، مدیرعامل اسکوئر، آخرین سرمایه‌گذاری این پلتفرم را توسعه صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین معرفی کرد. او در توییت روز جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ خود اعلام کرد که TBD قرار است به‌زودی صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین ایجاد کند. 

به‌گزارش کوین تلگراف، TBD یکی از واحد‌های زیرمجموعه شرکت اسکوئر قلمداد می‌شود که طبق گفته سرپرست پروژه، مایک بروک (MikeBrook)، نیت دارد با ایجاد پلتفرمی، تأمین مالی والتی غیرحضوری برای تسهیل ارتباطات داخلی و خارجی بیت کوین را در هر نقطه از جهان به‌عهده بگیرد.

[table id=2 /]

انگیزه TBD ایجاد صرافی متن‌باز، بدون مجوز و جامع خواهد بود که رمزارز بومی آن بیت کوین است و مدل حکومتی یا بنیادی تحت کنترل این شرکت را ندارد.

مایک بروک گفت:

ایده‌ ما برای تبدیل ارزهای دیجیتال به پول فیات در این صرافی‌ غیرمتمرکز، به‌شکلی است که  قابلیت یکپارچه‌سازی با هر والت‌ یا سرویسی را داشته باشد و کاربر نیز وجود آن را احساس نکند. 

مقاله‌های مرتبط:

او اضافه کرد که این صرافی یکسان با قوانین ضدپولشویی و احراز هویت مشتری عمل می‌کند. دورسی در تیر ۱۴۰۰ (جولای ۲۰۲۱) اعلام کرده بود که اسکوئر در حال توسعه کسب‌و‌کاری آزاد، بدون نیاز به مجوز و غیرمتمرکز با تمرکز اساسی بر بیت کوین می‌باشد. پروژه TBD بعد از بررسی‌های اسکوئر برای توسعه والت سخت‌افزاری متن‌باز بیت کوین معرفی شده بود.

 دیدگاه شما درمورد ایجاد این صرافی غیرمتمرکز و تأثیر آن بر بازار بیت کوین چیست؟ 

 

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا