0 ارز دیجیتالترید

خرید اکانت کوکوین وریفای شده

زمان مطالعه: 5 دقیقه


با عنایت به تغییرات اعمال شده درمورد الزام احراز هویت در صرافی بایننس و ویژگی ها و قابلیت های متعدد صرافی کوکوین به عنوان بهترین جایگزین این صرافی، خدمات خرید اکانت کوکوین وریفای شده از در سایت پی 98 برای رفع محدودیت های حساب کاربری در این صرافی عرضه می شود.

صرافی کوکوین یکی از محبوب ترین صرافی های رمزپایه در جهان است که خدمات و قابلیت های متعددی از جمله امکان معاملات فیوچرز و اسپات صد ها کوین و توکن را با حجم مبادلات بالا مهیا می کند.

[table id=2 /]

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هَم‌اکنون ایران در لیست کشور های مجاز برای ثبت نام در صرافی کوکوین و احراز هویت نیست. 

ازاین رو ایرانیان باید با استفاده از ابزار های تغییر آی پی مانند وی پی ان و وی پی اس در این صرافی فعالیت نمایند. افزون بر این امکان احراز هویت و وریفای حساب کاربری در این صرافی برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست.

چنانچهچه احراز هویت در این صرافی هَم‌اکنون الزامی نیست، با این وجود اکثر کاربران ممکن است برای از بین بردن تعدادی از محدودیت های حساب کاربری کوکوین متقاضی خرید اکانت کوکوین وریفای شده باشند.

ویژگی های اکانت کوکوین وریفای شده

اکانت های عرضه شده در پی 98 به صورت وریفای شده با اطلاعات هویتی کاربر عرضه می شود.

توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی به جز از راه وی پی اس عرضه شده و یا سایر ابزارهای تغییر آی پی اقدام ورود به حساب کاربری خود نفرمایید. برای آشنایی با و قابلیت های آن سرور مجازی (VPS) بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

خدمات خرید اکانت کوکوین وریفای شده در پی 98 با نام شخص متقاضی صورت میگیرد تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی با عرضه پاسپورت خود بتوانید موجودی حساب خود را از اکانت خارج کنید.

در ثبت مشخصات خود در زمان خرید اکانت کوکوین وریفای شده از پی 98 دقت کافی را داشته باشید چرا که مشکلات ناشی از عدم درج اطلاعات صحیح بر عهده کاربر می باشد.

با عنایت به اینکه افتتاح و وریفای حساب با اطلاعات جعلی و غیر واقعی ممکن است در آینده برای کاربران مشکلاتی ایجاد کند، خدمات افتتاح حساب وریفای شده کوکوین در پی 98 با هویت و مدارک واقعی و حقیقی و به نام شخص متقاضی صورت می گیرد.

توجه داشته باشید که در ساخت اکانت در صرافی کوکوین و احراز هویت با استفاده از خدمات پی98 تنها مسئولیت ایجاد، فعالسازی ساختار امنیتی اولیه اکانت بر عهده مجموعه می باشد و بعد از آن مسئولیت ایجاد محدودیت های ناشی از فعالیتهای مشکوک و یا دریافت رمز ارزها از ولت های مشکل دار بر عهده کاربر خواهد بود.

چنانچه نکات امنیتی و هشدار های راجع به چگونگی استفاده از حساب کاربری خود را جدی بگیرید برای حاویی های مشکلی ایجاد نمی‌گردد.تا کنون کاربران زیادی می‌باشند که با استفاده از سرویس های این مجموعه حتی با حساب های وریفای نشده در کوکوین برای طولانی مدت در حال ترید می باشند و با مشکلی نیز روبرو نشده اند. 

سرویس های پی 98 برای ساخت اکانت بایننس

خدمات وب سایت پی 98 برای ساخت حساب کاربری وریفای شده در صرافی کوکوین حاوی سرویس های زیر می باشد :

🟥 حساب وریفای شده در صرافی کوکوین با مشخصات کاربر با هزینه 15 دلار

🟥 خرید وی پی اس برای آی پی ثابت (اختیاری) با هزینه ماهانه 10 دلار

در خرید اکانت کوکوین وریفای شده ساختار پارامتر های امنیتی اعمال شده و اکانت کاربر با نام و هویت شخصی وی طی دو تا سه روز تحویل داده می شود.

استفاده از صرافی چه با حساب وریفای شده و چه با حساب وریفای نشده بدون استفاده از ابزارهای تغییر آی پی مانند وی پی ان و وی پی اس امکان پذیر نیست. با این وجود خرید وی پی اس اختیاری می‌باشد. کاربران می توانند در صورت تمایل برای دسترسی به آی پی ثابت از خدمات خرید وی پی اس در پی 98 استفاده نمایند.چنانچه نیاز به حجم بیشتر معاملات ندارید و یا مشکلی با محدودیت برداشت و واریز ندارید می توانید از اکانت وریفای نشده استفاده کنید.

⛔️ پیشنهاد می شود بعد از دریافت اکانت و فعالسازی آن در صرافی کوکوین درمورد تغییر کلمه عبور حساب خود اقدام نمایید.

Pay98 پیوسته تلاش می کند تا راهنمایی های لازم در زمینه استفاده از حساب یا بروز مشکل را به شما مشترک گرامی عرضه کند اما در صورت بروز مشکلاتی مانند محدود یا مسدود شدن حساب به دلیل استفاده نامناسب و یا تغییر آی پی مسئولیتی نخواهد داشت.

ویژگی ها و محدودیت های انواع سطح حساب کاربری در این صرافی در جدول زیر بررسی شده می‌باشد.

سطح احراز هویت محدودیت برداشت روزانه مدارک مورد نیاز
سطح 1 (سطح پایه حساب کاربری) 5 بیت کوین آدرس ایمیل
سطح 2KYC1(Basic Verification)  100 بیت کوین نام و نام خانوادگی شماره آی دی کارتکشور سکونت
سطح 3KYC2(Advanced Verification) 500 بیت کوین احراز هویت تصویریتصویر شخص + کارت شناسایی و یادداشت با تاریخ روز

آموزش گام به گام خرید حساب وریفای شده کوکوین از پی 98

برای خرید حساب وریفای شده در صرافی کوکوین با استفاده از خدمات سایت پی 98 نخست باید یک حساب کاربری در سایت بسازید. پروسه افتتاح حساب در سایت پی 98 ساده از و در کمتر از چند دقیقه انجام می شود. بعد از ایجاد حساب راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید.

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه.

 1. ورود به حساب کاربری

  از راه صفحه نخست سایت پی 98 وارد حساب کاربری خود شوید.

  ورود به پی 98

 2. ورود به فروشگاه و انتخاب گزینه خرید حساب کوکوین

  از منوی سمت راست وارد بخش “فروشگاه” شوید و از منوی کشویی گزینه “افتتاح حساب Kucoin” را انتخاب کنید.

  خرید اکانت کوکوین وریفای شده

 3. انتخاب نوع حساب 

  خدمات و قیمت ها را بررسی کنید و سرویس دلخواه خود را انتخاب کنید.

  خدمات خرید

 4. ورود اطلاعات کاربری 

  اطلاعات هویتی خود را همانند به اطلاعات گذرنامه و به صورت دقیق و کامل وارد نمایید. چنانچه آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد نکنید یک آدرس ایمیل جدید برای شما ایجاد می‌گردد. در نهایت بر روی گزینه “ثبت درخواست” کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید و سفارش خود را تکمیل کنید.

  اطلاعات کاربر

پاسخ به سوالات متداول

❓ احراز هویت ایرانیان در صرافی کوکوین امکان پذیر است؟

کاربران با مدارک ایرانی نمی توانند حساب خود در صرافی کوکوین را وریفای کنند. متقاضیان می توانند از راه خدمات پی 98 اقدام به خرید اکانت کوکوین وریفای شده نمایند.

❓ احراز هویت صرافی کوکوین اجباری است؟

خیر. ایرانیان می توانند تنها با افتتاح حساب در این صرافی و بدون نیاز به احراز هویت در کوکوین فعالیت نمایند. با این وجود وریفای حساب برای از بین بردن تعدادی از محدودیت های مرتبط با معاملات لوریج و محدودیت های برداشت روزانه صورت میگیرد.

❓ بعد از ثبت سفارش خرید اکانت وریفای شده کوکوین از سایت پی 98 چه اتفاقی می افتد؟

بعد از ثبت سفارش اکانت کاربر با نام و هویت شخصی وی طی دو تا سه روز ساخته و تحویل داده می شود. ساختار پارامتر های امنیتی بر روی حساب وریفای شده اعمال می‌گردد.

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا