0 ارز دیجیتالآلت کویناخبار آلت‌ کوین‌هاکاردانو

اطلاعات جدید: سرمایه‌گذاران نهادی روی سولانا و کاردانو سرمایه‌گذاری می‌کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه


اطلاعات جدید نشان می‌دهد که با رشد قیمت و افزایش اخبار مثبت درمورد سولانا و کاردانو، سرمایه‌گذاران نهادی هم به خرید این ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند.

به گزارش دیلی هودل، شرکت مدیریت سرمایه کوین شیرز (CoinShares) که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند، گفته است که سولانا، رقیب اتریوم، طی هفته قبل میان تمام ارزهای بازار بیشترین جریان ورود سرمایه از سمت سرمایه‌گذاران نهادی را داشته می‌باشد.

[table id=2 /]

همان طور که در گزارش هفتگی کوین شیرز آمده است، ارزش سرمایه اختصاص‌یافته به سولانا از سمت سرمایه‌گذاران نهادی، از دو برابر اتریوم هم بیشتر بوده می‌باشد.

کوین شیرز گفته است:

سولانا، رقیب اتریوم که از نظر زیرساختی انعطاف‌پذیراست و تراکنش‌ها در شبکه آن سریع‌تر انجام می‌شود، هفته قبل بالاتر از تمام ارزهای دیجیتال، جریان ورود سرمایه ۷.۱ میلیون دلاری را تجربه کرد. جریان ورود سرمایه اتریوم در هفته قبل ۳.۲ میلیون دلار بوده و دیگر آلت کوین‌های بازار مانند کاردانو، لایت کوین و پولکادات هم به ترتیب ۶.۴، ۱.۸ و ۱.۱ میلیون دلار ورود سرمایه داشتند.

ارز دیجیتال سولانا که از طریق سم بنکمن فرید (Sam Bankman Fried)، مدیرعامل صرافی اف‌تی‌ایکس (FTX) پشتیبانی می‌شود، در ۲ هفته قبل رشدی ۹۲.۹ درصدی داشته و این در حالیست که قیمت اتریوم در بازه زمانی مانند تنها ۱۱ درصد رشد داشته می‌باشد.

کاردانو هم که این روزها بازارش به‌شدت داغ شده است، در ۷ روز قبل رشدی ۳۵ درصدی داشته و در مقایسه با سولانا کمتر مورد توجه سرمایه‌گذاران نهادی جای دارد می‌باشد.

بیت کوین هم برای هفتمین هفته پیا‌پی با خروج سرمایه روبرو شده و جریان خروجی ۲.۸ میلیون دلاری را تجربه کرده می‌باشد. کوین شیرز می‌گوید با اینکه ممکن است کسری ورود سرمایه به بازار بیت کوین نشان‌دهنده احساسات منفی سرمایه‌گذاران باشد، این ارز دیجیتال «جریان‌های بسیار متفاوتی را در پلتفرم‌های معاملاتی پوشش می‌دهد».

طبق گزارش کوین شیرز ارزهای دیجیتال لایت کوین، پولکادات و ریپل هم طی هفته قبل به‌ترتیب ۱.۸، ۱.۱ و ۱ میلیون دلار ورود سرمایه داشته‌اند.

The post اطلاعات جدید: سرمایه‌گذاران نهادی روی سولانا و کاردانو سرمایه‌گذاری می‌کنند appeared first on ارزدیجیتال.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا