0 تکنولوژیرپورتاژ آگهی

دانلود رایگان برنامه استوری فونت اینستا گرام آیفون و اندروید از افترنت

زمان مطالعه: 2 دقیقه


افترنت نیت دارد راه حلی را به شما پیشنهاد دهد که برای استوری‌های اینستا گرام به تنوع زیادی از فونت‌های فارسی دسترسی داشته باشید و بتوانید به‌ راحتی با طرح‌های مختلف نوشتاری و پس‌زمینه‌های گوناگون متن دلخواهتان را استوری کنید.

برنامه فونتا: فونت استوری

با این برنامه قرار است که برای پیوسته با مشکل محدودیت فونت‌های فارسی اینستا گرام خداحافظی کنید.

[table id=2 /]

اپلیکیشن فونتا این امکان را به شما می‌دهد که نخست متن دلخواهتون را تایپ کنید، طرح مناسب برای نوع نوشتار متن انتخاب کنید، از بین کلی فونت فارسی مختلف فونتی که مدنظرتونه رو انتخاب کنید و بعد با استوری اینستا گرام به اشتراک بذارید.

به لطف طراحی خیلی ساده و کاربرپسند برنامه فونت استوری، کار کردن باهاش بسیار ساده است و ما فقط می‌خواهیم یکبار اینجا با هم دیگه امتحانش کنیم.

بعد از وارد شدن به برنامه متنی که دوست داریم تایپ می‌کنیم و روی قسمت Font کلیک می‌کنیم، هر فونتی که دوس داشتیم به صورت رایگان انتخاب می‌کنیم و استایل های مختلف مانند رنگ و فاصله را تنظیم می‌کنیم.

افترنت

حالا با زدن گزینه Export در گوشه بالایی برنامه میتونید این عکس نوشته رو داخل گالری خودتون ذخیره کنید سپس داخل استوری خودتون داخل اینستا گرام برید، بعد از نوار بالا گزینه استیکر رو انتخاب کنید، سبعد از قسمت گالری عکس نوشته‌ای که توی مرحله قبل ذخیره کردید انتخاب کنید و تمام.

افترنت

می‌تونید متن رو مثل یه استیکر جابه‌جا کنید یا سایزش رو عوض کنید، ولی تنظیمات رنگ رو باید از قبل داخل فونت استوری انجام داده باشید.

توجه داشته باشید که برای ذخیره متن شما باید تا اتمام تایمر تبلیغ را مشاهده کنید و آنگاه با زدن ضربدر در گوشه بالا صفحه، متن شما ذخیره می‌شود.

تمام امکانات این برنامه رایگان بوده و شما فقط برای حذف تبلیغات آن می‌توانید اقدام به خرید کنید، چنانچه اندرویدی هستید می‌توانید از نسخه‌ی خارج از گوگل‌پلی که بالاتر لینک آن گذاشته شده استفاده کنید یا چنانچه آیفونی هستید می‌توانید از نسخه وب‌اپلیکیشن فونتا: فونت استوری به این نشانی استفاده کنید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا