آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

دروازه‌بان استقلال یا یک پرسپولیسی؛ دروازه سپاهان به چه کسی می‌رسد؟ –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

در روزهای نخستیی نقل و انتقالات صحبت از حضور رشید مظاهری در ترکیب تیم سپاهان بود اما این دروازه بان بعد از حضور در دفتر باشگاه استقلال و مذکراتی که با مدیران این باشگاه داشت تصمیم گرفت با قدرت در تمرینات استقلال حاضر شود تا بار دیگر به مرد شماره یک این تیم تبدیل شود.

[table id=2 /]

حالا باشگاه سپاهان برای انتخاب دروازه بان جدید باید به دروازه بانانی رجوع کند که آزاد هستد و فعلا تیم خود را انتخاب نکرده اند که یکی از آنها علیرضا حقیقی می‌باشد. دروازه بان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ که در بازگشت دوباره به فوتبال ایران روزهای خوبی در نساجی داشت و به همین بهانه به تیم امیر قلعه نویی یعنی گل گهر سیرجان رفت.

سپاهان برای انتخاب دروازه بان جدید می تواند با سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال هم مذاکره کند چرا که  فعلا این دروازه بان با تیم آبی به توافق نهایی دست پیدا نکرده است و می تواند مورد توجه تیم سپاهان قرار گیرد.

هر چند که سید حسین در آخرین روزهای حضور در تیم آبی تبدیل به مرد شماره یک شده بود و چنانچه قرارداد خود را با استقلال تبدیل کند بدون شک به عنوان مرد شماره یک کار خود را با این تیم شروع خواهد کرد و در ادامه در صورتی جایگاه خود را از دست خواهد داد که کارکرد متزلزلی داشته باشد. 

یکی دیگر از راه های سپاهان برای جذب دروازه بان می تواند بکارگیری دروازه بان خارجی باشد. هر چند دروازه بان خوب خارجی که بتواند خواسته های تیم را در خط دروازه برآورده کند هزینه زیادی برای باشگاه سپاهان به دنبال خواهد داشت و از سمتی فعلا لغو قانون منع حضور خارجی ها به باشگاه های لیگ برتری ابلاغ نشده می‌باشد.

در روزهای آتی سپاهان دروازه بان جدید خود را انتخاب خواهد کرد. علیرضا حقیقی یا سید حسین حسینی؟ این به زودی مشخص می‌گردد. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا