اخبار ایران و جهاندولتسیاست

دولت سیزدهم برای کار جهادی و خدمت به مردم کمر همت بسته است – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: 2 دقیقهبه نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در آئین تکریم و معارفه معاونین سیاسی سابقه و جدید دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ انقلاب قرار داریم، گفت: آغاز فعالیت دولت سیزدهم با آغاز اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصادف شده و کارگزاران این دولت به عنوان مجموعه‌ای که با رأی ملت بزرگ ایران توفیق خدمتگزاری یافته‌اند، مصمم می‌باشند خدمتی شایسته به مردم ایران اسلامی عرضه کنند.

اسماعیلی اظهار داشت: الگوی عمل دولت سیزدهم دقیقاً یکسان بر محتوای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که گذشته را به دقت مورد بررسی قرار داده و برای جبران نقصان‌ها و کارهای بر زمین مانده از توفیقات و دستاوردها الگوبرداری خواهد کرد.

[table id=2 /]

وی تصریح کرد: لازمه جبران کاستی‌های گذشته و البته عمل به مأموریت‌های چله‌ی دوم انقلاب اسلامی کار جهادی، مضاعف و شبانه‌روزی است و این دولت برای کار جهادی و خدمت به مردمی که شایسته‌ترین‌ها برای خدمت می‌باشند، کمر همت بسته می‌باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با تشکر از خدمات و تلاش‌های فریدون وردی‌نژاد معاون سیاسی سابق دفتر رئیس‌جمهور، انتصاب محمد جمشیدی به این مسئولیت را بیانگر نگرش تخصص محور دولت سیزدهم دانست و گفت: آقای جمشیدی از اساتید صاحب‌نظر و برجسته حوزه روابط بین‌الملل می‌باشند که توانمندی‌ها، سوابق و اشراف بسیار سازنده و مثبتی دارند.

محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی اظهار داشت: برای مدیریت مؤثر ضرورت دارد تلاش کنیم با عنایت به تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و داخلی نگاهی رو به جلو داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بدخواهان تلاش داشتند جمهوری اسلامی را بین مفاهیم نهضت و نظام بودن درگیر نگاه دارند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با درایت و تیزبینی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با عرضه مفهوم نظام انقلابی، بر این دوگانه خط بطلان کشیده و تاکید کردند که نظام جمهوری اسلامی ایران با روحیه و رویکرد انقلابی، اهداف خود را دنبال خواهد کرد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا