آخرین اخبار لیگ برتر ایراندسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

دو تیم صنعتی و یک تیم پرتغالی به دنبال بازیکن پرسپولیس/ خبری از تمدید نیست؟


خبرورزشی –

علی شجاعی مدافع – هافبک چپ پای پرسپولیس با پیشنهاد جدیدی از یک تیم پرتغالی روبرو شده می‌باشد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

دو تیم صنعتی نیز خواهان خرید شماره ۲۳ پرسپولیس شده‌اند درحالی که فعلا خبری از تمدید قرارداد نیست. قرارداد علی شجاعی که قابلیت بازی در دو پُست دفاع و هافبک چپ را دارد در پایان فصل با پرسپولیس به پایان می‌رسد اما باشگاه فعلا مذاکره‌ای برای تمدید با این بازیکن نداشته می‌باشد.

او در تابستان گذشته نیز با پیشنهاداتی از سمت دو باشگاه نساجی مازندران و فولاد خوزستان روبرو شده بود اما ترجیح داد در پرسپولیس بماند. شجاعی هافبک چپ پای پرسپولیس که از نساجی مازندران و بعد از درخشش در لیگ نوزدهم به تیم قهرمان آمد بار دیگر مورد توجه تیم سابقش جای گرفت. قائم‌شهری‌ها که خاطره بازی‌های خوب علی شجاعی را فراموش نکرده‌اند بار دیگر به این بازیکن پیشنهاد دادند به نساجی مازندران ملحق شود اما …

باشگاه دیگری که خواهان علی ‌شجاعی شد فولاد خوزستان بود. اتفاقا جواد نکونام سرمربی جدید فولادی‌ها نیز شناخت کافی روی علی شجاعی داشته و خودش اولین بار این بازیکن را از سایپا به نساجی برد و او را تبدیل به ستاره این تیم کرد. با این وجود علی ‌شجاعی بعد از سبک و سنگین کردن دو پیشنهاد رسیده در نهایت تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند و برای به‌دست آوردن جایگاهی مناسب و بهتر مبارزه کند.

او که آغاز خوبی در این تیم داشت و آخرین پنالتی پرسپولیس در نیمه‌نهایی دو فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا برابر النصر عربستان را به زیبایی به ثمر رساند به مرور با مشکلاتی روبرو شد.

مصدومیت از ناحیه کتف در تابستان گذشته بدشانسی بزرگی بود که نشان علی شجاعی آمد تا نتواند آن طور که باید و شاید در پرسپولیس خوش بدرخشد. با این وجود در ادامه راه شجاعی به عنوان بازیکن جانشین هرگاه وارد زمین شد توانست کارکرد خوبی داشته باشد؛ گل بزند یا پاس گل بدهد.

این در حالی‌ست که تلاشد آقایی مدافع چپ مورد علاقه یحیی گل‌محمدی به رغم فیکس بودن در فصل جاری فعلا نتوانسته است پاس گل بدهد یا خوش بدرخشد. با تمام این تفاسیر باید منتظر ماند و دید تکلیف علی شجاعی در آینده چه می‌شود؟

شنیدیم جدای از پرتغال، علی شجاعی از کرواسی هم پیشنهاد دارد اما بعید است راهی این کشور شود و چنانچه در پرسپولیس نماند راهی پرتغال می‌گردد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا