آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

دو سال مجانی برای استقلال بازی کرده‌ام/ با سپاهان مذاکره نکردم/ حاضرم قراردادم را منتشر کنم –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

 سیاوش یزدانی بعد از تمدید قرارداد با باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در مورد اینکه او جز کدام دسته از بازیکنان تیم بوده A ، B یا C اظهار داشت: نمی دانم جز کدام دسته از بازیکنان بوده‌ام. من چند روز در سفر بودم و بعد از بازگشت با فرهاد مجیدی صحبت کردم که گفت امروز به باشگاه بیایم و قراردادم را تمدید کنم. امروز هم قراردادم را دو ساله با باشگاه تمدید کردم.

[table id=2 /]

وی در مورد اینکه شایعه شده بود او قرار است به سپاهان برود، عنوان کرد: صحبتی با سپاهان نکرده بودم. با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده بودم. قرار بود در استقلال بمانم و دوست داشتم در این تیم بمانم زیرا در استقلال خوشحالم بخصوص اینکه خود فرهاد مجیدی هم در این تیم حضور دارد.

یزدانی در مورد اینکه در این فصل استقلال آرمانی را شاهد خواهیم بود یا نه اظهار داشت: بعد از مدت‌ها خود سرمربی تیم را می‌بندد. انگیزه ما قهرمانی است و امیدوارم امسال به جام قهرمانی برسیم. البته کار استقلال درمورد سایر باشگاه‌ها سخت‌تر می‌باشد. کمبودهایی مثل کمپ، زمین تمرین، استخر و سالن بدنسازی داریم. این مسایل را نمی‌شود در یکسال درست کرد. شاید 10 مدیر و مربی هم بیایند و بر وند و این مسایل درست نشود زیرا زمانی وجود ندارد. هَم‌اکنون مدیریت باشگاه درگیر تمدید قرارداد بازیکنان می‌باشد. این مسایل هم مسایل پایه ای، اصولی و ریشه‌ای می‌باشد.شاید در سال‌های بعد درست شود. اینگونهی هیچ چیز سرجایش نیست. 

مدافع استقلال درمورد شرایط تیم الهلال حریف آسیایی اظهار داشت: در مورد این تیم چه باید بگویم؟! همه می‌دانید الهلال چقدر خرج کرده و چقدر امکانات دارد. نبرد با الهلال نبرد فیل و فنجان است شاید با غیرت ایرانی بتوانیم جلوی الهلال را بگیریم. 

وی در مورد مبلغ قراردادش با استقلال و اینکه فرهاد مجیدی گفته مبالغ درخواستی بازیکنان بسیار زیاد و نجومی است، گفت: حاضرم مبلغ قراردادم را در سه سالی که در این باشگاه بوده‌ام منتشر کنم. من در مورد مبلغ قراردادم با فرهاد مجیدی صحبتی نکرده‌ بودم و به باشگاه هم مبلغی نگفته بوده ام در این دو سال تقریبا مجانی برای استقلال بازی کرده‌ام. قراردادم با استقلال یک قرارداد خیلی معمولی بوده می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا