اخبار ایران و جهانسیاستسیاست خارجی

ملاقات رؤسای جمهور ایران و روسیه، فرصتی در راستای منافع دو کشور – وب‌اینجاست


به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه خبر سیما، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در بازگشت از مسکو با اشاره به استقبال رئیس‌جمهوری روسیه از رئیس‌جمهور کشورمان گفت: در شرایط سخت کرونایی حاکم بر روسیه این استقبال اهمیت این ملاقات را نشان می‌دهد.

وی افزود: در گفتگوهایی که بین سران دو کشور انجام شد، همه موضوعات در حوزه مناسبات دو جانبه، مطرح شد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان، با اشاره به استقبال طرف روس از گشایش جدی در مناسبات پیش روی دو کشور گفت: ما در استمرار سیاست همسایگی با نگاه راهبردی به اهمیت کار با همه همسایگان، روسیه را هم یکی از همسایگان مهم پیرامون خود می‌دانیم و از این فرصت در راستای منافع دو کشور باید استفاده مطلوب ببریم.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: در ملاقات رؤسای جمهور دو کشور با یاد شهید سلیمانی از سمت رئیس‌جمهوری کشورمان بر مبارزه با تروریسم تأکید شد.

وی افزود: همکاری بین تهران و مسکو در مبارزه با تروریسم در سوریه نمونه موفقی از همکاری دو کشور در این زمینه می‌باشد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به نقش شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم گفت: امنیت جدیدی که در منطقه شاهد هستیم که امروز دیگر داعش نگرانی مردم منطقه نیست، حاصل همین مجاهدت می‌باشد.

امیرعبداللهیان ضمنا گفت: در ملاقات رؤسای جمهور دو کشور، رئیس‌جمهوری روسیه بار دیگر اقدام تروریستی در شهادت شهید سلیمانی را محکوم کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان افزود: توسعه تجارت، گردشگری، تبادل استاد و دانشجو، همکاری‌های فرهنگی، خط ترانزیت شمال- جنوب، و همکاری در سایر حوزه‌های مورد علاقه دو کشور بررسی و در همه این موضوعات توافقات خوبی حاصل شد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا