آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

رفلکس‌های کودایی با این جثه‌اش عالی است/ اسکوچیچ حق دارد استقلالی‌ها را دعوت نکند

خبرورزشی –

نتیجه مساوی تیم فوتبال دختران ایران در اولین مسابقه جام ملتهای آسیا و درخشش دوباره زهره کودایی دروازه‌بان این تیم از نگاه اکثر فوتبالی‌ها دور نماند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

منصور رشیدی دروازه بان و مربی اسبق دروازه بانان تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبر ورزشی، درمورد بازی اول تیم فوتبال بانوان ایران در جام ملت‌ها، ضمنا خط خوردن استقلالی‌ها از تیم ملی برای ملاقات مقابل عراق بیاناتی را مطرح کرد.

بازی تیم فوتبال دختران ایران مقابل هند را دیدید؟

نه! متاسفانه هیچ یک از کانال‌ها، این فوتبال را نشان نمی‌داد و این جای ناراحتی دارد. مثلاً همسر و دختر خود من دوست داشتند این بازی را ببینند و دائم از راه اخبار رسانه‌ها پیگیر خبر بازی بودند.

فهمیدید که دروازه بان تیم ملی بهترین بازیکن این ملاقات شد؟

او در گذشته هم یکی از عوامل صعود تیم ما به این مسابقات بود. بخش‌هایی از این مسابقه را دیدم. ضربه ای که با سر به دروازه زدند و او به محض دفع آن زمین خورد و دوباره بلند شد و شوت آتی را هم دفع کرد را دیدم. زهره کودایی یک دختر درشت هیکل است ولی با وجود این جثّه، رفلکس بدنی اش خیلی عالی است و باعث تعجب من می‌شود که چقدر با این هیکل خوب و سریع تغییر وضعیت می‌دهد.

حضور تیم دختران ایران در این رقابت‌ها را چطور ارزیابی می‌کنید؟

این اولین بار و اولین امتیاز تیم ایران در این مسابقات بود. بازی دومش هم با چین است که قهرمان فوتبال دنیاست و جزو تیم‌های مطرح جهان محسوب می‌شود. خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاده چون ۳۰ میلیون نفر از جمعیت ایران را بانوان تشکیل می‌دهند و این امیدواری برایشان به وجود آمده که آنها هم بتوانند در عرصه‌های بین المللی خودشان و توانایی‌هایشان را به نمایش بگذارند.

در بازی دوم مقابل چین چه شرایطی را برای کودایی پیش‌بینی می‌کنید؟

قطعاً روز سختی را در پیش خواهد داشت. چین توانست در بازی اول حریفش را با ۴ گل مغلوب کند. قطعا آنها تلاش می‌کنند دروازه ایران را باز کنند و آمادگی روحی روانی زهره خیلی می‌تواند در این بازی تاثیر داشته باشد.

ملاقات تیم ملی مقابل عراق را چطور پیش بینی می‌کنید؟

از نظر من این یک بازی تدارکاتی یا تشریفاتی بیشتر نیست. عراق تیمی‌نیست که بخواهد جلوی ایران را بگیرد یا مقابل ما، آن هم در تهران برد بیاورد. خوشبختانه توان تیم ملی ما اینقدر بالاست که نباید نگرانی از این به خاطر داشته باشیم. این تیم ملی شبیه تیم‌های پیش از انقلاب است که ما خیلی راحت سهمیه المپیک یا جام جهانی را می‌گرفتیم.

اسکوچیچ اعلام کرده استقلالی‌های موردنظرش برای تیم ملی را دعوت نمی‌کند. خبر دارید به خاطر کرونا این کار را نکرده؟

بله! او حق دارد استقلالی‌ها را دعوت نکند. مگر اخیرا جوکوویچ، تنیسور معروف کروات را به خاطر کرونا از استرالیا دیپورت نکردند؟ هر کس کوتاهی کند خودش ضرر می‌کند. با کسی شوخی ندارند. اسکوچیچ هم نمی‌خواهد در این شرایط سخت بازیکنان تیم ملی به خاطر این بیماری تهدید شوند.

رفلکس های کودایی با این جثه اش عالی است / اسکوچیچ حق دارد استقلالی ها را دعوت نکند
تصویر جوکوویچ در فرودگاه ملبورن استرالیا که به دلیل تزریق نکردن واکسن کرونا به هتل استقرار پناهجویان بازداشتی در شهر ملبورن منتقل شد

چرا این وضعیت برای استقلالی‌ها بوجود آمد؟

باید دید این سهل انگاری در اردوی استقلال از طرف چه کسی رخ داده است؟ ایا هر هفته تست کرونا می‌گرفتند؟ چنانچه نمی‌گرفتند خودشان مقصر می‌باشند. از این به بعد باید هر روز تست بگیرند. گرچه این وضعیت باعث می‌شود استقلال افت کند. حتم دارم این کرونا کار دست استقلال می‌دهد. این تیم چنانچه با پیکان بازی می‌کرد راحت برنده می‌شد و همجبور را هم می‌برد ولی یک سهل انگاری همه زحمات این مدت را بر باد داد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا