تکنولوژیموبایل

رندرهای جدید آیفون SE 3 در کالبد آیفون XR نشان می‌دهند

با آغاز سال نو میلادی اپل طبق روال معمول خود را آماده‌ی برگزاری رویدادهایی برای رونمایی از جدیدترین محصولاتش می‌کند و گمان می‌رود که آیفون SE جدید یکی از محتمل‌ترین معارفه‌های سه‌ماهه نخست ۲۰۲۲ باشد.

شواهد نشان می‌دهد که گوشی یادشده تنها مدلی به‌روز شده از آیفون SE کنونی خواهد بود و مؤلفه‌های آن را حفظ خواهد کرد. بااین‌حال، شک‌وشبه‌هایی نیز دراین‌باره وجود دارد؛ زیرا در نخست گفته می‌شد که آیفون SE جدید می‌تواند بر زبان طراحی آیفون XR استوار باشد. حال رندرهایی منتسب به آیفون SE جدید از طریق افشا‌گردی به‌نام دیوید کوالسکی در وب‌سایت TenTechReview به‌اشتراک گذاشته شده است که درواقع گوشی هوشمندی را به تصویر می‌کشد که تلفیقی از آیفون XR و آیفون ۸ می‌باشد.

رندر منتسب به آیفون SE 3

نقل است که گوشی یادشده بازطراحی مدل کنونی خواهد بود و هنوز هم بدنه کوچک و جمع‌وجوری را حفظ خواهد کرد؛ اما با عنایت به استفاده از ناچ، حاشیه‌های نمایشگر به‌شدت کاهش خواهند یافت. از قرار معلوم، فیس آی‌دی نیز با تاچ آی‌دی جایگزین می‌شود. روی هم رفته، غیرمنتظره نیست که اپل طراحی خط تولید گوشی‌های آیفون را یکسان کند.

رندر منتسب به آیفون SE 3

بااین‌حال، منابع موثق مانند مارک گِرمن از بلومبرگ و مینگ‌چی کو، بر این باورند که آیفون SE 2022 هیچ تغییر بزرگی نخواهد داشت. اعتقاد بر این است که نسل سوم آیفون SE در ماه‌های آینده عرضه می‌گردد و با ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی و همان قیمت پایه ۳۹۹ دلاری مدل کنونی دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

مقاله‌ی مرتبط:

در هر صورت، گوشی یادشده گزینه‌ای محبوب برای مشتریانی است که به‌دنبال آیفون جمع‌وجورتر با هزینه کمتر می‌باشند. شایعات اخیر حاکی از آن است که آیفون ۱۳ مینی با‌توجه‌به گرایش خریداران به گوشی‌های بزرگ‌تر، همانند با انتظار اپل با استقبال روبرو نشده و در‌مقایسه‌با سایر اعضای این خانواه فروش کمتری تجربه کرده می‌باشد. گویا امسال آخرین سالی است که اپل مدل مینی مجهز به نمایشگر ۵٫۴ اینچی را عرضه می‌کند؛ ازاین رو، آیفون SE موقعیت بسیار مهمی برای اپل خواهد داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا