0 سبک زندگیکسب‌وکار شما

رونمایی از یک امکان جدید در بلوبانک

بلوباکس، فضایی برای پس انداز بهتر پول

بلوباکس، سرویس جدید بلوبانک است که این امکان را برای کاربران مهیا می‌کند تا با ایجاد یک یا چند باکس، در کمترین زمان دریافتی‌های خود را مدیریت کنند. این امکان در نسخه جدید بلوبانک که اخیرا منتشر شده است در دسترس کاربران جای دارد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

به نقل از روابط عمومی بلوبانک، ویژگی جدید این نئوبانک که همانند یک صندوق برای نگهداری پول عمل می‌کند، رونمایی شد. کاربران می‌توانند یک تا چند باکس را طبق نیاز، بسازند و از حساب بلوبانک خود مبلغ دلخواه را وارد باکس کنند و مطمئن باشند که در حین انجام تراکنش‌هایشان، حتی وقتی موجودی‌شان ناکافی است، مبلغ درون باکس دست‌نخورده باقی خواهد ماند. نکته قابل توجه این است که این صندوق‌ها تنها و فقط از حساب بلوبانک کاربران قابلیت شارژ شدن دارند و افراد دیگر از دیگر حساب‌ها یا دیگر بانک‌ها قادر نیستند که باکس‌ها را شارژ کنند. ضمنا، برای خارج کردن موجودی از بلو باکس با استفاده از منوی برداشت، همه یا قسمتی از موجودی فقط قابل انتقال به حساب اساسی بلوبانک می‌باشد. این عملیات به صورت آنی و بدون کارمزد انجام می‌شود. موضوع دیگر در مورد این سرویس این است که، چنانچه باکس بسته شود، موجودی آن به حساب بلوبانک کاربر برمی‌گردد. بهتر است بدانید که باکس‌ها حتی با موجودی صفر هم پابرجا خواهند بود تا زمانی که کاربر خود اقدام به حذف باکس کند. بهتر است بدانید، از آنجا که موجودی بلوباکس جزئی از موجودی حساب کاربران است، همانند حساب اساسی به آن سود تعلق خواهد گرفت. مزیت داشتن چنین فضای مجزایی، نگهداری مبالغ مازاد، اقساط، پس‌انداز و… است که از هزینه‌های روزمره جدا شده و امکان خرج اشتباه را کم می‌کند.

برای فعال کردن این سرویس جدید نخست از به روز بودن اپلیکیشن بلوبانک مطمئن و سبعد از قسمت داشبورد وارد منوی باکس شده و باکس دلخواه خود را بسازید.چنانچه کاربری با وجود به روزرسانی هنوز هم منوی مورد را نظر را در اپلیکیشن خود نداشت کافی است چند روز منتظر بماند. این سرویس برای تمامی کاربران فعال شده می‌باشد.

برای ایجاد بلوباکس نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ یا کارمزدی نیست و بدیهی است که تنها نیاز ضروری، داشتن حساب فعال در بلوبانک می‌باشد. شما می‌توانید با یک حساب بلوبانک، تا ۱۰ باکس بسازید و حساب خود را در ۱۰ باکس متفاوت مدیریت کنید.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را بدنبال پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، مخصوصا قشر جوان، شروع کرد. این نئوبانک، با عرضه خدماتی تماما آنلاین و از راه اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان عرضه دهد. بلوبانک که از نخست با استقبال خوبی رو به رو شده بود، حالا با بیش از یک میلیون کاربر از تمام ایران، تلاش می‌کند تا با خدمات جدید خود، پاسخگوی نیازهای بیشتری از مشتریانش باشد.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در زمینه آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا