اخبار ایران و جهان

زمان ثبت نام مدارس تمدید شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


به نقل از رکنا از مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» گفت: دانش‌آموزانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند بعد از تعطیلات کرونایی می‌توانند به مدارس مراجعه کنند.

وی افزود: ثبت نام دانش‌آموزان کلاس اولی در سامانه پادا و با حضور در مرکز سنجش آمادگی تحصیلی انجام می‌گردد و ثبت نام دانش‌آموزان پایه‌های هفتم و دهم طوری برنامه‌ریزی شده که با عرضه برگه‌های هدایت تحصیلی مشکل ثبت نام آن‌ها در سامانه برطرف شود.

[table id=2 /]

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: ثبت نام دانش آموزان میان پایه از طریق مدرسه انجام می‌شود و نیازی به حضور خانواده‌ها به مدرسه نیست و نگرانی از این جهت برای خانواده‌ها وجود ندارد.

سعدی پور ادامه داد: برای دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی که نتیجه آزمون ورودی خود را فعلا دریافت نکرده‌اند و ضمنا دانش‌آموزانی که در امتحانات خرداد پذیرفته نشده‌اند و باید در شهریور دوباره امتحان دهند، سهمیه‌ای برای ثبت نام در مدارس در نظر گرفته شده می‌باشد. 

وی خاطرنشان کرد: درصورت لزوم، زمان ثبت‌نام در روز‌های هفته و ضمنا ساعات کاری مدارس افزایش می‌یابد تا ثبت‌نام همه دانش‌آموزان در شهریور به پایان برسد و دانش‌آموزی بدون مدرسه نماند.

این مقام مسئول یادآور شد: دانش‌آموزانی که در دو سال تحصیلی گذشته به دلیل شرایط کرونایی از حضور در مدرسه خودداری کرده‌اند و بازمانده از تحصیل قلمداد می‌شوند نیز امسال می‌توانند ثبت نام کنند.

انتهای پیام/عباسی نیک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا