آخرین اخبار لیگ برتر ایراندسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

ستاره استقلالی پشیمانی شد!/ وضعیت نامشخص در تیم جدید

زمان مطالعه: 2 دقیقهامیرحسین حسین‌زاده پدیده لیگ برتر ایران و ستاره فصل گذشته تیم استقلال بود که زیر نظر فرهاد مجیدی به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل شد. این هافبک ۲۱ ساله، در پایان فصل گذشته با پیشنهاد باشگاه شارلوا بلژیک روبرو شد و تصمیم گرفت شرایط خوب خود در استقلال و لیگ ایران را به بهای لژیونر شدن از دست بدهد.

در قرارداد حسین زاده با استقلال قید شده بود که با پرداخت مبلغی نزدیک به ۲۵۰ هزار دلار می‌تواند از این تیم جدا شود و این بازیکن هم با استفاده از چنین بندی، راهی بلژیک شد.

[table id=2 /]

حضور این بازیکن در بلژیک البته چندان برایش خوش یمن نبود. از سفر حسین زاده به بلژیک برای امضای قرارداد با شارلوا چند هفته می‌گذرد اما او فعلا نتوانسته کار انتقالش را به شارلوا نهایی کند؛ بنابراین هنوز هم قادر به بازی برای تیم شارلوا نیست و زمان را به سرعت از دست می‌دهد.

گویا باشگاه شارلوا در انتقال مبلغ رضایتنامه حسین‌زاده به استقلال دچار مشکل شده است و به دلیل تحریم‌ها، این اقدام امکانپذیر نیست؛ در حالی که حتی گفته می‌شد امکان دارد شارلوا این مبلغ را در ازای پرداخت پول رضایتنامه محمد محبی به باشگاه سانتاکلارا پرتغال پرداخت خواهد کرد اما تاکنون خبر رسمی و قطعی منتشر نشده می‌باشد.

امروز جمعه «ادوارد استیل» سرمربی شارلوا در نشست خبری پیش از بازی با زولته وارخم در هفته پنجم ژوپیر لیگ بلژیک اشاره کوچکی به وضعیت امیرحسین حسین‌زاده داشت و تایید کرد که مشکلات این بازیکن ایرانی فعلا برطرف نشده می‌باشد.

استیل با بر شمردن غایبان تیمش در بازی فردا، راجع به حسین‌زاده گفت که مسائل اداری در پیوستن او به شارلوا تمام نشده است و افزون بر این، حسین‌زاده به زمان بیشتری برای آمادگی و هماهنگی نیاز دارد.

وضعیتی که حسین‌زاده در آن گرفتار شده است را شاید هیچکس پیش‌بینی نمی‌کرد. دو هفته از آغاز لیگ ایران و شروع کار استقلال سپری شده و در بلژیک هم کار به هفته پنجم رسیده می‌باشد. حسین‌زاده در این مدت امکان بازی پیدا نکرده و شاید چنانچه زمان به عقب بازگردد، در تصمیمش برای پیوستن به تیم شارلوا تجدیدنظر کند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا