اخباراخبار ارز دیجیتالارز دیجیتال

سندباکس متاورس آلفا را بعد از چهار سال توسعه در 29 نوامبر راه اندازی میکند

قیمت ارز SAND رمز ارز بومی پروژه سند باکس به بالاترین حد تاریخی خود رسیده است، زیرا The Sandbox راه اندازی متاورس بازی برای کسب درآمد خود را اعلام کرده می‌باشد.

شرکت بازی و حاویی مجازی سند باکس (SAND) ، قسمتی از متاورس خود را برای اولین بار از راه یک رویداد چند هفته ای بازی برای کسب درآمد (P2E) آلفا به گیمر ها و علاقه مندان این حوزه عرضه می دهد.

اما تنها تعداد محدودی از بازیکنان خوش شانس می توانند از این تجربه کامل لذت ببرند. دنیای بازی های مجازی Sandbox به کاربران این امکان را می دهد تا از زمان صرف شده در متاورس از راه یک مدل بازی برای کسب درآمد یا play-to-earn پاداش دریافت کنند. بازیکنان می توانند زمین بخرند و NFT در بازی ایجاد کنند و با انجام ماموریت های مختلف، توکن سند باکس (SAND) را به دست آورند. آنها ضمنا می توانند توکن را استیک کنند.

🟣 خدمات خرید و فروش ارز سندباکس (SAND) با قیمت لحظه ای بازار و در 24 ساعت شبانه روز در سایت پی 98 عرضه می شود.

اخبار منتشر شده در زمینه راه اندازی متاورس نسخه آلفا از طریق این پروژه بدون شک پتانسیل آینده ارز سند باکس (SAND) را نشان می دهد.

طبق اعلامیه 17 نوامبر این شرکت، این رویداد در 29 نوامبر ساعت 1 بعد از ظهر UTC آغاز می شود و تا 20 دسامبر ادامه خواهد داشت. یک گروه منتخب از 5000 کاربر این شانس را خواهند داشت که تا 1000 عدد ارز SAND و 3 عدد توکن NFT انحصاری کسب کنند.

3 توکن  NFT انحصاری فقط طی رویداد در دسترس خواهند بود. آنها یک دروازه به سبک قرون وسطایی، یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر بلند را به تصویر می کشند که همگی در متاورس سند باکس  قابل استفاده می‌باشند.

توکن های nft متاورس سندباکس

بلیط Alpha Pass یک بلیط NFT است که دسترسی کامل به رویداد را به 5000 نفر منتخب می دهد. هزار نفر در قرعه کشی برای Sandbox Landowners شرکت می کنند و 2250 مورد دیگر از راه مسابقات اجتماعی روزانه در یک دوره سه هفته ای به دارندگان حساب سندباکس داده می شود. این بلیط های طلایی ضمنا در بازار خرید و فروش توکن های ان اف تی OpenSea بین 29 نوامبر و 19 دسامبر به فروش خواهند رسید.

بازیکنان بدون پاس می‌توانند به سه تجربه و Alpha Hub، یک حالت بازی چند نفره که حاوی طیف وسیعی از مکان‌ها و ماموریت‌ها است، دسترسی داشته باشند، اما واجد شرایط دریافت جوایز نخواهند بود.

طبق داده های OpenSea، قیمت کف برای NFT ها نزدیک به 1.019 اتر (ETH) به ارزش 4284 دلار در زمان نگارش مقاله می‌باشد. 

برای کاربران جدیدی که در حال تلاش برای ورود به بازی مجازی می‌باشند، بنیانگذاران و رئیس های شرکت پیشنهاد می کنند که مردم باید پیش از شروع بازی برای کسب تجربه در سندباکس وقت بگذارند.

من به افرادی که می خواهند آن را تجربه کنند پیشنهاد می کنم، فقط به مکان ها بروید، آنها را تجربه کنید، به انجمن در Discord بپیوندید، با آنها چت کنید. پیش از اینکه بخواهید زمین بخرید، ببینید این موضوع چیست، زیرا می دانید، خرید در متاورس نیز مانند خرید ملک در هر کجای دنیا می‌باشد.

سندباکس اعلام کرد که این پروژه به مدت چهار سال در حال توسعه بوده است و Metaverse خود را به صورت “مرحله‌ای” و با حرکت رو به جلو راه اندازی خواهد کرد. ارز SAND یکی از بهترین رمز ارزهای بازار از نظر کارکرد قیمتی در سال 2021 ، با افزایش 8663.5 درصدی در 12 ماه گذشته روبرو بوده می‌باشد.

منبع: کوین تلگراف

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا