خانوادهروابط عاطفی

شخصیت شناسی جالب از روی طرز خوابیدن

طرز خوابیدن و شخصیت افراد

خواب شبانه برای بدن و کاهش خستگی های جسمی بسیار موثر می‌باشد. نیاز ما به خواب ممکن است طی عمر و در سنین مختلف تغییر کند اما همگی افراد به خوابی به اندازه و موثر نیازمندند. افزون بر ساعات خواب، نحوه خوابیدن نیز روی سلامت تاثیر می گذارد. افزون بر تاثیر نحوه خوابیدن بر روی سلامت بدن، از طرز خوابیدن افراد می توان به شخصیت آنها پی برد. خوابیدن به پشت، روی شکم، به پهلو یا به شکل جنینی جزو وضعیت های معمول خواب می‌باشند. در ادامه این بخش از نمناک ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آنها را آورده ایم.

شخصیت شناسی از روی طرز خوابیدن

1-جنینی

41% آدم ها جنینی می خوابند. چنانچه شما نیز چنین می خوابید :جزو آن دسته از افرادی هستید که در بیرون از خانه و در اجتماع به خوبی عمل نمی کنید و در حقیقت افرادی حساس هستید. شما فردی خجالتی هستید اما بعد از گفتگو راحت حرفهایتان را می گویید. زنان بیشتر از مردان در این حالت می خوابند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

شخصیت شناسی از خوابیدن

2-چوب گرد و آرزومند

افرادی که به پهلو می خوابند افرادی می‌باشند که زندگی و مسائل را سخت نمی گیرند. آنها افرادی اجتماعی و دوست داشتنی می‌باشند هرچند این افراد می توانند زودباور هم باشند.

3-سرباز

افرادی که به کمر می خوابند و دستانشان در طرفین قرار می گیرد افرادی آرام و با وقار می‌باشند. خواهان جلال و شکوه. این افراد به سختی تصمیم میگرند و بعد از تصمیم گیری به سختی آن را تغییر می دهند.

4- ستاره دریایی

افرادی که به کمر می خوابند و دستان خود را به سمت بالا قرار می دهند بهترین دوستان می‌باشند. پیوسته آماده شنیده و گوش دادن به حرفهای دیگران می‌باشند. زیاد دوست ندارند که در مرکز توجهات دیگران قرار گیرند.

5- آزاد ورها

افرادی که به شکم می خوابند و دستان شان را به دور بالشت حلقه می زنند افرادی اجتماعی می‌باشند. این افراد جزو دسته افراد ی می‌باشند که کمی نازک نارنجی خوانده می شوند.

طرز خوابیدن

طریقه های دیگر خوابیدن و شخصیت افراد :

کسانی که به سمت چپ می خوابند :

این افراد بسیار لج باز می‌باشند و دائم ساز مخالف می زنند. این افراد از فشار خون پایین رنج می برند.

کسانی که طاق باز می خوابند :

افرادی که طاق باز می خوابند، اصولا افرادی دوستدار رهایی و آزادی، راحت طلب، خوش خواب، اجتماعی، میانه رو، دوستدار محیط زیست می‌باشند.

کسانی که مدل راه رفتن می خوابند:

افرادی که زمان خواب مانند ژست راه رفتن می خوابند، افرادی عجول، حاوی تیکه کلام دیدی گفتم، تند تند راه می رود، در حال راه رفتن غذا می خورد، خود نما، خودخواه، بد قول می‌باشند.

افراد عجول

کسانی که وارونه می خوابند :

افرادی که در خواب می چرخند و صبح که از خواب بیدار می شوند پاهایشان بر روی بالش و سرشان در جهت عکس جای دارد معمولا افرادی اهل مهمانی، وراج و لاف زن، خودنما، تندخو، بی حوصله می‌باشند که تمایل به خواب فراوان دارند.

کسانی که وارونه و طاق باز می خوابند :

افرادی که وارونه و طاق باز می خوابند اکثرا افرادی، بیکارمی‌باشند که دوستدار قدم زدن می باشند. آنها معمولا هر جایی که خوابشان بیاید همانجا می خوابند و بین ساعت کاری و استراحت توازن برقرار نمی کنند.

کسانی که سر خود را در بالش فرو می کنند:

افرادی که بر روی شکم خود می خوابند و در زمان خواب سر خود را در بالش فرو می کنند، اغلب افرادی پنهانکار، خسته از زندگی گذشته، پیوسته ناراضی می‌باشند که دوست ندارند تغییری در زندگیشان ایجاد گردد.

طرز خوابیدن و شخصیت شناسی

افرادی که درعرض تخت می خوابند :

افرادی که در خواب می چرخند و آنقدر حرکت می کنند و درعرض تخت قرار می گیرند، افرادی مهربان، بسیار پرجنب و جوش، دمدمی مزاج می‌باشند و خیلی سریع تغییر عقیده می دهند.

افرادی که به بغل می خوابند و زانوهایشان را خم می کنند :

افرادی که به بغل می خوابند و زانوهایشان را خم می کنند و بدون بالش زیر سر می خوابند و بالش را بین دوپای خود می گذارند، معمولا افرادی حساس می‌باشند و کمبود اعتماد به نفس می‌باشند. بسیار مهربان می‌باشند و می توانند عشق زیادی را به شریک زندگی خود ابراز کنند. خیلی زود هم عصبانی می شوند اما عصبانیت شان هم زود فروکش می کند.

افرادی که روی لبه تخت و با دست های آویزان می خوابند :

افرادی که بر لبه تخت و با دست های آویزان روی هوا به صورت نیم پهلو می خوابند معمولا افراد هنرمند و خلاق و «خاص» و «متفاوت» می‌باشند که در صورت کشف و هدایت استعدادهای خود می توانند در زندگی حرفه ای خود بسیار موفق باشند.

بهترین حالت خواب

  • سرباز
  • ستاره دریایی

این حالات خواب سبب جلوگیری از درد گردن و پشت و کاهش ریفلکس های اسیدی معده می شود.

حالت مناسب

این حالات خواب ستون فقرات را در حالت طبیعی نگه داشته و آسیبی به آن نمی رسد. در این حالات فرد کمتر خر و پف می کند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا