آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

شوک دوم و وحشتناک به پرسپولیس؟/ پیشنهاد اماراتی‌ها به یک ستاره دیگر پرسپولیس –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

شوک اول را احمد نوراللهی بهترین گلزن فصل گذشته پرسپولیس به هوا‌داران، مدیران و مربیان این تیم وارد کرد.

[table id=2 /]

هفته قبل احمد نوراللهی که قرار بود برای ملاقات با جعفر سمیعی به دفتر باشگاه برود نخست متن خداحافظی اش از هوا‌داران پرسپولیس را منتشر کرد و ساعاتی بعد قراردادش با باشگاه شباب الاهلی امارات را به امضاء رساند.

این بازیکن بعد ازچند سال حضور در پرسپولیس و نمایش درخشانی که در خط میانی این تیم عرضه کرده بود، با اتمام قراردادش در پایان لیگ بیستم و بحث زیادی که درمورد تمدید قراردادش وجود داشت، در نهایت تصمیم به جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت گرفت تا برای نخستین بار در دوران بازی خود لژیونر شود.

بدون شک نوراللهی یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس برای کسب قهرمانی‌های پیاپی در لیگ برتر بود و با نمایش خوب خود در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا به ترکیب تیم ملی هم رسید، اما برای تثبیت جایگاهش اکنون تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران و لیگ برتر امارات ادامه بدهد و این اولین شوک در نقل و انتقالات تابستانی به باشگاه پرسپولیس بود.

درهمین ارتباط شنیدیم اماراتی ها پیشنهاد بسیار خوبی هم به مهدی ترابی دیگر ستاره پرسپولیس و دوست صمیمی احمد نوراللهی عرضه کردند.

در روزهایی که خبرهای مختلفی در مورد توافق احمد نوراللهی با باشگاه پرسپولیس و توافق طرفین در مورد مبلغ قرارداد شنیده می شد ناگهان مهدی ترابی در فضای مجازی پیغام عجیبی را برای هم اتاقی و دوست صمیمی اش منتشر کرد. مهدی ترابی ستاره سرخ ها در پیغامی عجیب برای احمد نوراللهی نوشت؛” انشالله که هرچی خیره برات اتفاق بیفته!”

به نظر می رسید ترابی در جریان جدایی احمد نوراللهی و مذاکرات او با اماراتی ها بوده باشد و برهمین اساس این استوری عجیب و معنادار را منتشر کرد.

به هر روی پرسپولیسی ها شانس آوردند یا اینکه در نقل و انتقالات زمستانی درایت به خرج دادند که با مهدی ترابی تا پایان لیگ بیست و یکم قرارداد بستند.

چه بسا چنانچه مهدی ترابی امروز بازیکن آزاد بود او هم به همراه احمد نوراللهی راهی لیگ امارات می شد. اتفاقی که می توانست حسابی قهرمان 5 دوره گذشته لیگ برتر را به هم ریخته و خشم هوا‌داران را برانگیزد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا