تیم‌ ملی فوتبالصفحه نخستفوتبال

شکایت سرمربی سوریه از میزبانی ایران/ هم کرونا هست و هم VAR ندارند! –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

تیم ملی سوریه در نخستین بازی خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی، روز پنج شنبه به مصاف تیم ملی ایران می رود. کاروان این تیم عصر امروز به تهران رسید اما سرمربی سوری ها در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال این کشور، به میزبانی ایران معترض شد.

[table id=2 /]

نزار محروس سرمربی سوریه در گفتگو با مرکز رسانه ای فدراسیون فوتبال سوریه گفت: لیست تیم ملی حاوی ۴۲ بازیکن بود و به دلیل غیبت بازیکنان تاثیر‌گذار به دلیل مصدومیت به ۳۳ نفر کاهش یافت. ضمن اینکه اردوی تیم ملی در کشور قطر خوب بود مخصوصا ملاقات دوستانه با الجزایر که به روال آمادگی تیم کمک کرد.

وی ادامه داد: در اختیار داشتن خلیل الیاس در ملاقاتهای برابر ایران و امارات دشوار به نظر می رسد زیرا این بازیکن فعلا به آمادگی کامل نرسیده می‌باشد. در حالی که عبدالرحمن الویس در دوحه به ما ملحق شد و بازیکن خوبی می‌باشد. ایاز عثمان از نظر فنی آماده نیست و شش بازیکن دیگر نیز به صورت جداگانه در تهران به ما ملحق می شوند.

سرمربی تیم ملی سوریه در ادامه با اعتراض به میزبانی ایران ادامه داد: در ایران ویروس کرونا به شکل گسترده ای شیوع پیدا کرده ضمن اینکه فناوری کمک داور ویدیویی نیز در ورزشگاه آزادی وجود ندارد. AFC از استانداردهای دوگانه استفاده می کند، زیرا بازی استرالیا به دوحه منتقل شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیم گیری هایش بی طرف عمل نمی کند.

پیش از این نیز فدراسیون فوتبال سوریه با ارسال نامه هایی به کنفدراسیون فوتبال آسیا و هنوز هم فیفا، درخواست کرده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم وجود VAR در استادیوم آزادی، مکان بازی ایران و سوریه تغییر پیدا کند که این اتفاق رخ نداد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا