0 تکنولوژیآیفوناپلموبایل

طرح جدید اپل؛ تعمیر رایگان بلندگوهای آسیب‌دیده‌ی آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


روز قبل اپل اعلام کرد که یک طرح خدماتی ایجاد کرده است که طبق آن، کاربران می‌توانند از خدمات رایگان برای تعمیر بلندگوهای گوشی‌های واجد شرایط بهره‌مند شوند. به گفته اپل، درصد بسیار کمی از مدل‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو ممکن است به دلیل وجود قطعه‌ای که در ماژول گیرنده خراب می‌شود، دچار مشکل صدا شوند. از قرار معلوم، دستگاه‌های آسیب‌پذیر بین اکتبر ۲۰۲۰ تا آوریل ۲۰۲۱ (مهر ۱۳۹۹ تا اردیبهشت ۱۴۰۰) تولید شده‌اند.

مقاله‌ی مرتبط:

به گفته‌ی اپل، دارندگان آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو که در هنگام برقراری یا دریافت تماس‌ تلفنی دچار مشکل می‌باشند، واجد شرایط تعمیرات رایگان خواهند بود؛ اما ظاهرا سایر مدل‌ها تحت تأثیر مشکل یاد‌شده قرار نمی‌گیرند و قسمتی از برنامه خدماتی قلمداد نمی‌شوند. نقل است افراد واجد شرایط می‌توانند برای تعمیر گوشی‌ خود با درخواست وقت قبلی، به یک خرده‌فروشی معتبر اپل یا یک عرضه‌دهنده خدمات مجاز تحت پوشش اپل مراجعه کنند. ضمنا افراد می‌توانند برای تنظیم قرارداد تعمیر با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

[table id=2 /]

بهتر است بدانید مدل‌های آیفون واجد شرایط که حاوی آسیب‌هایی مانند نمایشگر معیوب یا ترک‌خورده می‌باشند، پیش از دریافت سرویس باید این مشکلات را برطرف کنند؛ زیرا مشکلات جانبی می‌تواند بر پروسه تعمیر تأثیرگذار باشد. اپل می‌گوید این برنامه، تعمیر دستگاه‌های آسیب‌دیده را به مدت دو سال بعد از اولین خرده‌فروشی دستگاه تحت پوشش قرار می‌دهد.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا