آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

عکس| تمرینات مظاهری با استقلال فارغ از شایعات جدایی –

زمان مطالعه: 2 دقیقه


ادامه تمرینات استقلال برای حضور پرقدرت در رقابت های فصل آینده و بخصوص ملاقات برابر الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از صبح امروز پیگیری شد و آبی پوشان زیر نظر فرهاد مجیدی و اعضای کادرفنی تمرینات خود را دنبال کردند.

رشید مظاهری که این روزها شایعات زیادی پیرامون آینده او در رسانه ها منتشر می شود، امروز ضمن ملاقات با تلاشد عزیزان مربی فصل قبل گلرهای استقلال و آشتی با او، در تمرین تیمش نیز حضور پیدا کرد تا هنوز هم تکلیف او برای آینده نامشخص باشد.

[table id=2 /]

این بازیکن که روزهای گذشته به همراه وکیلش در چندین جلسه با احمد مددی حضور پیدا کرده بود، به دنبال حل مشکلاتش می‌باشد. مدیران استقلال اعتقاد دارند که این دروازه بان خواهان جدایی از این تیم شده اما خود مظاهری می گوید هیچ گاه درخواستی برای جدایی نداشته و خواهان ماندن در جمع آبی پوشان می‌باشد.

مظاهری با وجود اختلاف با احمد مددی، از زمان استارت استقلال برای فصل جدید، یکی از اعضای ثابت حضور در تمرینات بوده و با اخلاقی حرفه ای، هیچ کدام از جلسات تمرینی تیمش را از دست نداده می‌باشد. با این وجود هوا‌داران استقلال فعلا نگران آینده این بازیکن و جدایی او می‌باشند.

گفته می شود سپاهان، گل گهر و فولاد تیم هایی می‌باشند که تمایل دارند مظاهری را برای فصل بعد به خدمت بگیرند اما استقلال حاضر نیست به این راحتی ها اجازه جدایی گلر خود را صادر کرده و رقبا را تقویت کند. شایعاتی درمورد پیشنهاد آبی پوشان برای معاوضه مظاهری با یکی از بازیکنان سپاهان نیز در فضای مجازی منتشر شد که این خبر از سمت هیچ کدام از سویین مورد تأیید قرار نگرفت.

به هر حال در روزهایی که وضعیت مظاهری برای فصل نامشخص است، این بازیکن به شکل مرتب در تمرینات استقلال حضور پیدا می کند و هوا‌داران این تیم امیدوارند که این گلر مطمئن و با تجربه، برای فصل بعد نیز در این تیم بماند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا