0 سبک زندگیکسب‌وکار شما

فراخوان علی‌بابا برای شرکت در مسابقه بزرگ سفرنامه نویسی

 

شرکت سفرهای علی‌بابا در جدیدترین اقدام خود، با برگزاری مسابقه‌ای تحت عنوان «هزار و یک سفر»، علاقه‌مندان به سفر را به اشتراک تجربه‌شان از سفر دعوت کرده می‌باشد. این مسابقه بزرگ از تاریخ 19 اردیبهشت تا 31 تیر به داوری منصور ضابطیان، مجری رادیو، تلویزیون، روزنامه‌نگار و تهیه‌کننده برگزار می‌گردد و متقاضیان می‌توانند آثار خود را در ۲ بخش «سفرنامه نویسی» و «خاطره‌نویسی سفر» در صفحه شرکت در مسابقه سفرنامه نویسی علی بابا ارسال کنند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

بابک خدادوست، دبیر اجرایی مسابقه در زمینه جزئیات آن گفت: «هزار و یک سفر: مسابقه سفرنامه نویسی علی بابا بیشتر برای «سفر بروهای دست‌به‌قلم» است؛ کسانی که در سفرهایشان فقط به عکس و فیلم راضی نمی‌شوند و دوست دارند کمی هم از حس‌وحالشان بنویسند. در این طرح آثار در دو بخش «سفرنامه‌نویسی» و «خاطره‌نویسی سفر» طبقه‌بندی می‌شوند و به دو روش تخصصی و مردمی داوری خواهند شد.»

وی افزود: «در این مسابقه جوایز نفیسی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده می‌باشد. در بخش سفرنامه، برای نوشته منتخب داوران به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۵ میلیون تومان جایزه نقدی برای نفرات اول تا سوم و ۶ میلیون تومان اعتبار سفر برای نفرات چهارم تا هفتم اختصاص داده شده می‌باشد. به‌علاوه در بخش خاطره‌نویسی سفر به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۵، ۱۵ و ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی و به نفرات چهارم تا هفتم ۴ میلیون تومان اعتبار سفر اهدا می‌گردد. ضمنا آثار منتخب مردمی در بخش‌های سفرنامه‌نویسی و خاطره نویسی سفر به ترتیب 25 و 20 میلیون تومان جایزه نقدی خواهند داشت.»

بنا به اعلام این شرکت، مقالاتی که حداقل ۵۰۰ کلمه باشند پذیرفته می‌شوند و به شرح زیر طبقه‌بندی خواهند شد:

بخش اول) سفرنامه‌نویسی

نویسنده تعریف می‌کند که از نخست تا انتهای سفر به چه جاهایی رفته، چه اتفاق‌هایی را تجربه کرده و چه حسی داشته می‌باشد. به عبارت دیگر در این بخش، صرفاً به نام بردن از جاهای دیدنی کفایت نمی‌شود و تجربه شخصی از روبروه با بخش‌های مختلف سفر تشریح می‌شود و حداقل باید 500 کلمه نوشته شود.

بخش دوم) خاطره‌نویسی سفر

نویسنده تعریف می‌کند که در بخش مشخصی از سفر، چه اتفاق مشخصی را تجربه کرده می‌باشد. سوژه این خاطره حتی می‌تواند یک گردش کوتاه در اطراف شهر محل زندگی باشد، نه یک سفر طولانی و چندروزه. به عبارت دیگر در این مقالات، روی لحظه‌ای تمرکز می‌گردد که اتفاق خاصی افتاده است حداکثر باید 500 کلمه نوشته شود.

مقالات ارسالی به مسابقه «هزار و یک سفر»، به دو روش داوری می‌گردد. در بخش تخصصی، آثار ارسال‌شده از طریق منصور ضابطیان داوری و در بخش مردمی، تمامی نوشته‌ها از طریق مخاطبان علی‌بابا خوانده و از صفر تا ده امتیاز می‌گیرند. در پایان یک سفرنامه و یک خاطره که بیشترین امتیاز را گرفته باشند، برنده بخش داوری مردمی خواهند شد.

هر شرکت‌کننده می‌تواند با هر تعداد اثر در هر یک از دو بخش مسابقه حضور داشته باشد. ضمنا مخاطبین در صورت داشتن سوال، می‌توانند از راه آدرس ایمیل hezaroyeksafar@alibaba.ir با دبیرخانه مسابقه ارتباط بگیرید.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در زمینه آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا