بخش‌های دیگردر حاشیهصفحه نخست

فوتبالیست‌هایی که مدعی دیدن موجودات فضایی شدند!/ از مارادونا تا بیل –

زمان مطالعه: 4 دقیقه


خبرورزشی –

در تاریخ فوتبال، بازیکنانی بوده اند که مدعی شده‌اند که با موجودات فرازمینی ارتباط داشته‌اند و این موضوع را در رسانه های نیز مطرح کرده‌اند. آن‌ها به شدت سر حرف خود بودند و هیچ دلیل علمی را برای رد کردن حرف خودشان قبول نداشتند.

[table id=2 /]

دیگو مارادونا

دیگو مارادونا فوق ستاره فقید فوتبال جهان زمانی مدعی شد که او از طریق شیء ناشناس فضایی ربوده شده می‌باشد. در یک گفتگو وقتی از او سؤال شد که آیا به وجود موجودات فضایی یا UFOها باور دارد یا نه مارادونا جواب داد: «چرا باید در این مورد داستان بسازیم یا دروغ بگوییم؟ یک بار زمانی که من که در مصرف مشروبات الکی کمی زیاده‌روی کرده بودم، سه روز غیبم زد و گم شدم. وقتی به خانه برگشتم به همه گفتم موجودات فضایی مرا دزدیده بود. واقعیت را گفتم آن‌ها مرا بردند و بیشتر از این نمی‌توانم چیزی بگویم.»  مارادونا روی حرف خود تماماً جدی بود و این مورد را چندین بار تکرار کرد.

از این نمونه‌ها باز هم در فوتبال جهان بودکه فوتبالیست‌های سرشناس به مواردی از موجودات فضایی اشاره کرده‌اند.

کریس اسمالینگ

بازیکن سابق منچستریونایتد و کنونی تیم رم ایتالیا، کریس اسمالینگ به همراه همسرش در ماه‌های گذشته مدعی شدند که یک سفینه فضایی را در هنگامی که تعطیلات خود را در جامائیکا می‌گذرانده‌اند، از نزدیک دیده‌اند. مدافع انگلیس تیم رم و همسرش سم کوک، گفتند که در خرداد ماه یک موجود فضایی را دیده‌اند. سم کوک جزئیاتی از چیزهایی عجیبی که به همراه همسرش دیده بود را در اینستا گرام توضیح داد: «من و کریس شب گذشته یک موجود فضایی شگفت‌انگیز را دیدیم. این سفینه مقابل چشمان ما به سمت پایین آمد و آنگاه چرخید و دوباره به آسمان رفت و حدود یک ساعت هم آنجا ثابت مانده بود. کریس توانست چرخش آن را با نورهای زیادی که در اطرافش داشت ببیند. ما آنقدر شگفت‌زده شده بودیم که یادمان رفت گوشی‌های خود را دربیاوریم و عکس بگیریم. ضمن اینکه ما نمی‌خواستیم چشم از این صحنه برداریم چون می‌ترسیدیم این صحنه شگفت‌انگیز را از دست بدهیم. ما دچار توهم و خیالات هم نشده بودیم.»

اکثر کاربران اینستا گرامی حرف‌های این دو نفر را خیالات آن‌ها دانستند اما آن‌ها هنوز هم روی مشاهدات خود تاکید دارند.

فوتبالیست‌هایی که مدعی دیدن موجودات فضایی شدند!/ از مارادونا تا بیل

گرت بیل

ستاره ولزی رئال مادرید هم یکی از کسانی است که بحث‌های راجع به موجودات فضایی را در رسانه‌ها مطرح کرده است و تاکید دارد که شواهدی از وجود این موجودات از کرات و سیارات دیگر در همه جا وجود دارد و اینکه او توانسته با عرضه استدلال‌های کافی یکی از هم‌تیمی‌های خود را نیز قانع کند که چنین مواردی را باور کند. او در گفتگو‌ای که در اسکای اسپورتس با هوداران فوتبال به صورت سؤال و جوابی داشت در مورد اعتقادات خود به موجودات فضایی نیز صحبت کرد. او به طرز عجیبی با اشتیاق در این موارد صحبت می‌‍کرد و حتی از علاقه خود به این سوژه گفت و اینکه مستندهای زیادی را در این مورد تماشا کرده استک «شواهد برای اثبات موجودات فضایی در همه‌جا وجود دارد. مردم باید در این مورد تحقیق کنند. من سال‌ها است که پیگیری این ماجرا هستم و مسلماً داستان‌های جعلی زیادی هم در مورد آن ساخته شده می‌باشد. اما فکر می‌کنم که دولت آمریکا جدیداً تصاویر و ویدئوهایی را از اشیا و موجودات ناشناخته فضایی منتشر کرده است، و همه می‌توانند به صورت آنلاین به آن دسترسی داشته باشند. ضمنا برنامه‌های مستند زیادی هم در نتفلیکس و شبکه‌های دیگر وجود دارد که به این سوژه پرداخته‌اند. ازاین رو می‌توانیم بگوییم که بله، این موضوع بسیار جذاب است و من هم آن را باور دارم. تعداد شواهدی که تا امروز وجود داشته نشان می‌دهد که این موضوع نمی‌تواند نادرست و جعلی باشد.»

وقتی به بیل گفته شد که هری کین ستاره تائنهام و هم‌تیمی سابق او در این تیم، گفته که اعتقادی به موجودات فضایی ندارد و این مسائل را باور ندارد بیل پاسخ داد: «مگر هری در این مورد تحقیقات لازم را انجام داده است؟ نه.»

فوتبالیست‌هایی که مدعی دیدن موجودات فضایی شدند!/ از مارادونا تا بیل

بازیکنان فیورنتینا

این ماجرا به ۶۷ سال قبل برمی‌گردد که در یک مسابقه فوتبال در فلورانس، اشیا پرنده ناشناخته‌ای بالای سر ورزشگاه دیده شدند و مسابقه متوقف شد. ۲۷ اکتبر ۱۹۵۴ در یک روز پاییزی فیورنتینا در حال مسابقه با یک تیم محلی به نام پیستویس بود. ۱۰ هزار همجبور در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حضور داشتند. اما بعد از پایان نیمه اول، ورزشگاه ناگهان به شکل عجیبی ساکت شد و آنگاه فریاد بلندی از سمت جمعیت بلند شد. حاضران در ورزشگاه دیگر به زمین فوتبال نگه نمی‌کردند ایضاً نگاهشان به آسمان بود و با انگشت چیزی را به هم نشان می‌دادند. بازیکنان هم بازی را متوقف کردند و ایستادند. یکی از فوتبالیست‌های داخل زمین اردیکو مانینی بود که در تیم ملی ایتالیا در جام جهانی ۱۹۵۴ هم بازی کرد و یکی از بهترین بازیکنان فیورنتینا بود. او می‌گوید: «همه‌چیز را با جزئیات به یاد دارم. چیزی بود شبیه یک تخم‌مرغ بزرگ که به آهستگی حرکت می‌کرد. همه داشتند به آسمان نگاه می‌کردند و از آسمان هم چیزهایی می‌بارید و صداهایی می‌آمد. ما شگفت زده شده بودیم چون چنین چیزی را هیچگاه ندیده بودیم. همه ما شوکه بودیم.»

داور مسابقه بازی را متوقف کرد و نوشت هوا‌داران موجود عجیبی را در آسمان دیدند و دیگر امکان ادامه بازی وجود نداشت. اکثر بازیکنان آن تیم فیورنتینا و ضمنا هوا‌داران حاضر در ورزشگاه نیز از مشاهدات خود از موجود فضایی که دیده بودند صحبت کردند و فعلا هم اهالی فلورانس بر این باور می‌باشند که در شهر و منطقه آن‌ها موجودات فضایی وجود دارد و این اتفاق تاریخی را برای هم نقل می‌کنند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا