اخبار ایران و جهانسیاستسیاست خارجی

قدردانی دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین از ایران – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: < 1 دقیقهبه نقل از خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای سفری یک روزه در دمشق به سر می‌برد، شامگاه یکشنبه با رهبران گروه‌های مبارز فلسطینی ملاقات کرد.
حسین امیر عبداللهیان در این ملاقات که با حضور مهدی سبحانی سفیر ایران در سوریه برگزار شد، بار دیگر موضع حمایتی جمهوری اسلامی ایران از مبارزات مردم فلسطین در مقابل اشغالگران صهیونیستی را یاد آورد شد.
دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین بعد از این ملاقات در گفتگویی کوتاه با خبرنگارسرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، ضمن قدردانی از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از رزمندگان مقاومت در فلسطین اشغالی تصریح کرد: در سایه این حمایت‌ها مبارزات مردم فلسطین تا دستیابی به حقوق طبیعی خود هنوز هم ادامه خواهد داشت.
طلال ناجی افزود: چنانچه حمایت‌ها و مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران نبود، امروز پیروزی‌های محور مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن شکل نمی‌گرفت.

در این ملاقات افزون بر طلال ناجی، خالد عبدالمجید دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین، ابوتلاشد المنیاوی از سران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین، فهد سلیمان معاون دبیرکل جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین، ابو حازم الصغیر دبیر کمیته مرکزی جبنش آزادیبخش ملی فلسطین – فتح انتفاضه حضور داشتند.

[table id=2 /]

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا