چهره هافرهنگ و هنر

ماجرای مهاجرت صبا راد و مانی رهنما به ترکیه و بازگشت به ایران!

فروردین ماه سال 96 بود که تصاویری از صبا راد و مانی رهنما در کنار هم منتشر شد و همین مسئله باعث شکل گیری خبرهایی از ازدواج این دو هنرمند کشورمان شد و چندی بعد این مجری و خواننده کشورمان ازدواجشان را به صورت رسمی تایید کردند.

صبا راد مجری برنامه به خانه برمیگردیم و مانی رهنما خواننده پاپ بعد از چند سال زندگی مشترک تصمیم به مهاجرت گرفتند و راهی ترکیه شدند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

صبا راد را همه مخاطبان تلویزیون به عنوان مجری برنامه به خانه برمیگردیم به خوبی می شناسند و مانی رهنما هم خواننده مشهور موسیقی پاپ است که بنابر تصمیم شخصی ایران را به منیت ترکیه ترک کردند.

پست مانی رهنما درمورد مهاجرت از ایران

اولین خبر از مهاجرت مانی رهنما و صبا راد با پست اینستا گرامی مانی رهنما منتشر شد و بعد از آن این موضوع شکل رسمی تری به خود گرفت.

مانی رهنما با انتشار عکسی در کنار صبا راد نوشت:

سلام رفقا ، امشب شب تولدمه، صبا هم ترکونده از محبت، پارسا جونم نیست کنارم…

پسر هنرمندم که کشور نامهربون با بچه هاش منو از اوون جدا کرده ، راستی دلم برای همتون تنگه ها ، شما ها که منو پیوسته خجالت دادین پیوسته ، یه چیز ، ما ایرانیا هر جای دنیا که هستیم همه واقعا دوسمون دارن و یه جنمی داریم واقعا رفقا از مهربونی ، توانایی و اصالت…..

صبا راد و مانی رهنما

این پست مانی رهنما و پستی که بهمن بابازاده خبرنگار کشورمان درمورد مهاجرت این زوج هنرمند منتشر کرد باعث شد تا خبر مهاجرت مانی رهنما و صبا راد در صدر اخبار قرار بگیرد و همه جا صحبت از مهاجرت این زوج هنرمند باشد.

مهاجرت مانی رهنما

صبا راد با انتشار پستی درمورد ماجرای مهاجرتشان نوشت:

داستان کوچ ما…. قسمت اول

چقدر عکس های یادگاری، عکس هایی که مطمیٔن هستی دیگه توی لنز دوربینت نمی بینی حس شون متفاوت و غم انگیزه….

دوستان قدیمی صفحه که این آشپزخونه و خونه رو می شناسن دوستان جدید هم که محبت کردن قدم روی چشم من گذاشتن و به جمع ما پیوستن پست ها و استوری هایی که هایلایت کردم رو ببینن متوجه می شن که این سه تا عکس خوونه قبلی ما در تهران بود، اما چی شد که ما(من و مانی جانم)تصمیم گرفتیم مسافر تهران_استانبول بشیم؟

اگه حوصله داشته باشین توی چند تا پست براتون بنویسم و قبلش این رو بگم که روال صفحه حتما مثل قبل خواهد بود همونطور که توی این مدت بوده،البته توی صفحه مانی هم با ابعاد دیگه این کوچ و هجرت آشنا می شید…

بچه ها جون! ما شمال یه ویلای با صفا داشتیم و در ماه چند بار حتما می رفتیم که توی اون محیط زیبا روزگار بگذرونیم پیوسته با اومدن نیمه دوم سال و آلودگی هوا و مشکلات تنفسی به فکر کوچ از تهران به شمال می افتادیم تا وقتی که نشستیم و خیلی جدی این موضوع رو برآورد کردیم و به نتایج خوبی هم رسیدیم که یهو مانی گفت:صبا تو اگه می تونی شمال زندگی و از تهران دور باشی و برای کارهامون(ضبط کار و آموزشگاه و کنسرت های مانی)بیایم تهران و برگردیم چرا نریم ترکیه که یک کشور جدید با فرهنگ و آداب رسوم جدید آشنا بشیم که هم فال هم تماشا،توی چشماش نگاه کردم دیدم اثری از شوخی یا یه پیشنهاد همینجوری نیست گفتم:آره عزیزم چرا که نه؟!

خوب باید از کجا شروع می کردیم؟! آیا توی استانبول خونه بخریم یا اجاره کنیم؟ وسایل خوونه رو چکار کنیم؟ بفروشیم یا بار بزنیم ببریم؟ در هر فصل چند بار بیایم تهران که به امور آموزشگاه رسیدگی کنیم؟

به همه این سوال ها پاسخ دادیم که شما عزیزانم در پست بعد خواهید دید….

منزل صبا راد

آیا مهاجرت صبا راد و مانی رهنما دائمی است

خبر مهاجرت صبا راد و مانی رهنما خیلی زود در همه خبرگزاری ها منتشر شد و خبرهایی از مهاجرت همیشگی این زوج هنرمند به گوش میرسید که با واکنش مانی رهنما روبرو شد.

مانی رهنما با انتشار ویدئویی در صفحه اینستا گرامش به شایعات مهاجرت همیشگی از ایران واکنش نشان داد و درمورد این ماجرا توضیح داد.

در ویدئوی منتشر شده از مانی رهنما آمده است:

من لازم دانستم با عنایت به شرایط پیش آمده با شما صحبت کنم و این به این معنا نیست که من میخواهم درمورد آینده زندگیم توضیحی بدهم. من با صحبتی که با صبای عزیز داشتم(پیش از دی ماه بود که ما با هم صحبت کردیم) ما معمولا در زمان آلودگی هوا به شمال کشور سفر میکردیم و مدتی آنجا بودیم چون ما کار صوتی و صدا انجام میدهیم آلودگی روی صدای ما تاثیر میگذاشت، اما راستش در جاده زیبای شمالمون گاهی پیش میومد که 12 ساعت در ترافیک بودیم و خیلی خسته کننده بود برای ما که میخواستیم پنجشنبه برویم و جمعه برگردیم.

مانی رهنما ادامه داد:راستش من خیلی فکر کردم و اعتقاد دارم که آدم یکبار به دنیا میاد و باید از زندگیش بهترین استفاده را بکند و من به این فکر افتادم که با عنایت به فاصله هوایی ما با ترکیه که سه ساعت هست حقیقتا ما خیلی راحت تر به کشوری میرسیم که دینش اسلام هست و فرهنگ و آدابش به ما نزدیک هست و مردم بسیار مهمان نوازی دارند، گفتیم که از این فرصت استفاده کنیم و به این کشور بیایم و اینجا مستقر بشیم و زندگی مان را در اصل اینجا بگذاریم اما به ایران هم نزدیک باشیم تا هرکاری مثل اجرای زنده یا کارهای دیگر داشتیم بتوانیم به ایران برگردیم.

مانی رهنما درمورد بازگشت به ایران گفت:من در هیچ جا اعلام نکردم که مهاجرت و کوچ کردم در کل و هیچ گاه به ایران برنمیگردم اما متاسفانه خبرنگار عزیزی که از دوستان قدیم من هم هست بدون اینکه از من بشنود خودش به این نتیجه گیری رسید و این خبر را اعلام کرد و حالا اتفاقی هم نیوفتاده و من هم نمیخواهم پیگیری کنم چون به هر حال دوستمون هستن و دوستان خبرنگار و خبرگزاری هم این حرف را منتشر کردند ولی عزیزان ما در خدمت کشورمان هستیم.

این خواننده کشورمان ادامه داد:اینجا جوانان زیادی برای مسابقات آواز می آیند و من خواستم که اینجا دفتری را راه اندازی کنم و این کار را انجام دادم، ما پارسال اسفندماه تصمیم گرفتیم که این کار را انجام بدهیم و دو روز پیش از بستن شدن مرزها به ترکیه آمدیم و کارهای راه اندازی دفتر را انجام دادیم اما متاسفانه به ماجرای کرونا و قرنطینه خوردیم و من و صبا 20 روز در قرنطینه خانگی بودیم و اینجا جریمه ها خیلی سنگین است و ما اصلا از خانه بیرون نمی آمدیم و در اینستا گرام هم منظورم از کشور نامهربون با خودش بود نه با ما و این تعبیر تلویحا به این معنا شد که ما مهاجرت کردیم اما هیچ کجا کشور خود آدم نمیشود اما ترکیه هم جاذبه های گردشگری خوبی دارد و به کشور ما نزدیک است و کسبه هایی که در ایران شاغل می‌باشند به نظرم ترکیه جای خوبی برای زندگی است و چنانچه من فیلمی در اینستا گرام میگذارم به این دلیل است که اکثر طرفداران علاقه دارند که درمورد ما بیشتر بدانند.

مانی رهنما در بخش پایانی صحبت هایش گفت:ما به طور کل مهاجرت نکردیم و چنانچهچه خانه اساسی ما در ترکیه است اما انگیزه ما شناخته بیشتر ترکیه و راه اندازی یک تجارت و کسب و کار هنری است و دوست داریم که به دیگران هم در این رابطه کمک کنیم.

مانی رهنما🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا