خانوادهروانشناسی

متولدین کدوم ماه برونگراتر و کدوم درونگراترن؟ 

تفاوت میزان درونگرایی و برونگرایی بین متولدین ماههای مختلف

برونگرایی و درونگرایی تا حد زیادی به ماهی بستگی دارد که در آن متولد شده اید؛ بنابراین می توانید این موضوع را طبق طالع بینی در مورد خودتان و دیگران تشخیص دهید. این مقاله می‌ تواند منبعی کمکی برایتان باشد تا سریع‌ تر متوجه شوید که متولدین کدام ماه درونگرا یا برونگرا می‌باشند. در این قسمت از نمناک به ترتیب به شما معرفی می کنیم که افراد کدام ماه برونگرا می‌باشند و در نهایت به درونگرا ترین ماه تولد می رسیم.

فروردین

بدون شک فروردین ماهی ها برونگرا ترین ها بین 12 ماه دیگر می‌باشند. آن ها انرژی بسیار زیادی دارند. دوست دارند پیوسته در مرکز توجه باشند و فعال و پر شور و نشاط می‌باشند. مهارت اجتماعی بسیار عالی دارند؛ حتی برای اینکه دیگران را به خودشان جذب کنند، ماسک و نقاب دیگری به صورت می‌ زنند. آنها افراد قوی می‌باشند و در بین شلوغی پیوسته مورد توجه قرار می‌ گیرند و زمانی که به مهمانی می رسند، همه را دور خودشان جمع می کنند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

دورهمی دوستانه

مرداد

مرداد ماهی ها مدام به دنبال جلب توجه می‌باشند و هیچگاه نمی توانند مدت زمان طولانی تنها بمانند. آن ها تلاش زیادی می‌ کنند تا به انگیزه خود برسند و هیچگاه تسلیم نمی شوند. افراد خلاقی می‌باشند و خیلی راحت دیگران را سرگرم می کنند. گرما و محبت زیادی دارند و پر جنب و جوش می‌باشند و هیچگاه از فعالیت زیاد و جذب دیگران خسته نمی شوند.

خرداد

خرداد ماهی ها افراد برون گرایی می‌باشند. نیاز به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارند. فرقی ندارد که چقدر سرشان شلوغ باشد‌؛ در هر صورت در گروه های شبکه اجتماعی فعال می مانند و با دیگران صحبت می کنند. چنانچه نتوانند کاری برایشان انجام دهند، حتما به حرف‌هایشان گوش می‌ دهند. آن ها عاشق این می‌باشند که دورشان شلوغ باشد و بتوانند خودشان را ابراز کنند‌.

مهر

مهر ماهی ها افراد اجتماعی می‌باشند. خیلی خوب ارتباط می‌ گیرند و خیلی راحت وارد گفت‌وگو با دیگران می‌ شوند‌‌. ملاقات افراد جدید برای آن ها اتفاقی خوشایند است و خیلی خوب آن کسی را که می‌ خواهند پیدا می‌ کنند. پیوسته به دنبال تعادل و هارمونی و هماهنگی می‌باشند و کمتر زمانی را پیدا می‌ کنید که آن ها تنها باشند.

صحبت کردن دوستانه

آذر

به نظرتان برای افراد کنجکاو و خوش ذوقی مثل آذر ماهی ها ملاقات با افراد جدید چیز خوشایندی است؟ قطعاً همین طور خواهد بود. شخصیت آذر ماهی ها به گونه‌ای است که سرشار از انرژی می‌باشند و هیچگاه متوقف نمی شوند. آن ها دوست دارند زمان زیادی را در محیط‌ های اجتماعی سپری کنند و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آن ها افراد خلاقی می‌باشند و پیوسته در کنار شان خاطرات خوبی برایتان رقم می خورد، زیرا برونگرا های پر انرژی می‌باشند.

آبان

کاریزما و جذابیت آبان ماهی ها بر همگان واضح و مبرهن می‌باشد. آن ها عاشق ارتباط برقرار کردن با دیگران می‌باشند و خیلی خوب در این کار ظاهر می‌ شوند. احساساتی می‌باشند و به زمان نیاز دارند تا خودشان را ریکاوری کنند و دوباره انرژی بدست بیاورند‌. افراد رازداری می‌باشند و هیچگاه درمورد دیگران شک و تردید ندارند‌‌. شاید چند نفر از آبان ماهی ها را به عنوان افراد درونگرا بشناسید که جزء استثنائات می‌باشند.

تیر

تیر ماهی ها هم درونگرا می‌باشند و هم برونگرا. یعنی دقیقا در این دو ویژگی تعادل دارند. آن ها افراد دوست داشتنی و فعالی می‌باشند و دوست دارند پیوسته به جاهای جدید بر وند و خودشان را نشان دهند اما در بعضی از شرایط ترجیح می دهند که تنها باشند؛ ازاین رو پیش‌بینی آن ها کمی سخت می‌باشد. چنانچه از لحاظ روحی وضعیت خوبی نداشته باشند، هیچگاه تمایل به ملاقات دیگران ندارند و بهتر است که مدتی آن ها را تنها بگذارید تا دوباره خودشان را پیدا کنند.

علاقه به تنهایی

شهریور

شهریور ماهی ها افراد برونگرایی نیستند. در اکثر شرایط افراد خجالتی و دقیقی می باشند. معمولاً سکوت می کنند و برایشان فرقی ندارد که در این سکوت اطرافیان چه فکر می‌ کنند. آن ها با سکوت شان می توانند محیط را تجزیه تحلیل کنند و برای حرکت و اقدام آتی تصمیم بگیرند. شک و تردید در دل شان زیاد است که در موردش صحبت نمی کنند و به خاطر همین، جزء افراد درونگرا قلمداد می شوند.

اردیبهشت

ممکن استً اردیبهشتی ها را با ویژگی لجبازی می شناسید. این افراد احساسات خیلی قوی و عمیقی دارند که کنار آمدن با آنها کار راحتی نیست. دوست دارند بدون اینکه از سمت دیگران مورد نصیحت قرار بگیرند یا کسی آنها را مجبور به عجله کند، کارشان را به انجام برسانند. آن ها خیلی اهل خوشگذرانی نیستند و کمی از دیگران فاصله می گیرند. افراد مودب، ساکت و محترمی می‌باشند و چنانچه وارد جمعی شوند که در آنجا سر صدا کنند، و جوک بگویند، دیگران را متعجب می کنند زیرا اغلب اوقات ساکت و درونگرا می‌باشند.

دی

دی ماهی ها افراد زندگی‌ شان را خودشان انتخاب می‌ کنند و در این مورد حساس می‌باشند. آن ها ترجیح می ‌دهند که فقط یک دوست باوفا داشته باشند تا وقتی که هزار نفر آدم معمولی و بی‌خاصیت دورشان را پر کند‌. آن ها هرازگاهی غیرقابل پیش‌بینی می شوند اما به هر حال جزء افراد درونگرا قلمداد می شوند. آن ها افراد مرموزی می‌باشند و کمتر زمانی می‌ بینید که بخواهند احساسات شان را بیان کنند.

دوست صمیمی

اسفند

اسفند ماهی ها احساسات عمیقی دارند. در دنیای فانتزی خودشان زندگی می کنند. فهم و درک آن ها کار راحتی نیست، زیرا ویژگی هایشان بی‌همتا است؛ ازاین رو زمان می‌برد تا آنها را بیشتر بشناسید. کمی واکنشی عمل می‌ کنند و همین باعث سوء تفاهم می شود. آن ها تلاش می کنند که زمان بیشتری را در دنیای رویایی خودشان سپری کنند تا وقتی که در حقیقتیت باشند.‌ در درونگرا بودن اسفند ماهی ها هیچ شکی نیست.

بهمن

بهمن ماهی ها در بین 11 ماه دیگر بالاترین حد درونگرایی را دارند. آن ها انگیزه دارند. شاید انگیزه شان به بزرگی تغییر کل دنیا باشد. زمان بیشتری را به فکر کردن می پردازند تا این که بخواهند حرف بزنند و به خاطر همین دوست دارند در یک اتاق ساکت تنها باشند و در دنیای خودشان غرق شوند. شاید رفتارشان کمی برای شما عجیب باشد اما اشتباه نکنید؛ آن ها مدام در حال تفکر می باشند. افراد خونگرم و دوست داشتنی می‌باشند اما هیچگاه احساسات شان را با کسی به اشتراک نمی گذارند و تلاش می کنند که در دایره ارتباطی خود خیلی با دقت پیش بر وند و معمولاً تنهایی و خلوت با خودشان را به جای گرفتن در جمع دیگران ترجیح می دهند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا